Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emiatt cserélni kell az egész...

Emiatt cserélni kell az egész lámpát?

Figyelt kérdés
Golf 5-ben ki akartam cserélni a távolsági izzót, és kiakadt az a fémcsipesz, ami az izzőt rögzíti, most meg lögyög a lámpatestben az izzó. Nehéz hozzáférni, és belelátni mégkevésbé lehet így nem tudtam visszatenni, és elvittem szerelőhöz. Ott azt mondták, hogy az egész lámpát cserélni kell, mert szarakodnak azzal, hogy szétszedjék.

jan. 2. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy milyen az de biztos meg lehet csinálni.

Még mindíg olcsóbb szétszedni és össze rakni , mint újat venni.

jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs eltörve semmi, legalábbis nem hallottam reccsenést, meg nem is erőltettem. Csak a csipesz két lába kiakadt a lukból.
jan. 2. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg vissza akasztani.
jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült visszakasztanom. Vagy 15 percig matattam vele, az ujjaimat is összekaristoltam :D Asszem ki kellene szedni az egész lámpát, hogy belelássak, az meg túl melós...szerszámaim sincsenek, és a lökhárítót is bontani kell.
jan. 2. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivenni a lámpát, és úgy meg lehet javítani.
jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szervíztől kérdezném, hogy a lámpacseréhez nem kell szétszedni?

Vagy a plusz eledott alkatrész miatt ott már lenne hozzá "kedvük"?

Keress videót, hogy hogy kell kiszedni a lámpát, kézben fél pillanat visszarakni a leszorítót.

jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tükör, vagy telefon szelfi kamerával csináltam én is.
jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szuper német tervezés, fényszaró kivételhez le kell venni a lökhárítót. Dugják fel maguknak.
jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!