Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J, termosztát új,...

Opel Astra J, termosztát új, víz pumpa új, 90fok üzemi hőmérséklet, indítás után termosztáton 90fok, de a hűtővíz bugyog a tartályba bevezető csövön. Olaj tiszta, hűtővíz nem fogy vészesen, kipufogó nem ereszt gőzt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valakinek valami ötlete? Semmi más jele nincs a hengerfejességnek, a nyomaték megvan. füst nincs.

jan. 2. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levegős a rendszer.
jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Használd. Majd kidolgozza a levegőt, 1-2x töltesz rá, és beáll a szint. Ha ez nem történik meg, hanem 1000 km múlva is csak sokadjára tölteni kell, akkor van baj.
jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak egyszerű módszerek, amivel nyomást lehet mérni a hűtőrendszerben.

Sokféleképp lehet hengerfejes egy motor, van olyan, hogy csak felnyomja a csöveket, belebugyog, de olyan is van, hogy 100km alatt megeszik 3 liter vizet.

Kérdés, hogy van a luk.


Nekem az 1991-es dízel f astrából egy csepp víz nem ment el 10e km alatt, vetemedett volt a blokk, mert előttem egy hülyegyerek szétfőzte az egész motort...

jan. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap elviszem másik OPEL-eshez, mert ez gyanús nekem, hogy minden is kicseréltet az ember, de még mindig nem oldódott meg a dolog és mindent 2x akar cserélni... 2x termosztát, 2x vízpumpa. Nekem lehúzós szaga van.
jan. 3. 09:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Fogy a víz?
jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogy, bugyog a víz a kiegyenlítő tartály befolyó csövében.
jan. 3. 17:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Köpdösi be a tartályba a hűtővizet.
jan. 3. 17:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól zár a tartály teteje? Akkor szokott így csinálni, ha nem alakul ki a nyomás a rendszerben.
jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most akkor az a baj, hogy kering a víz?
jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Termosztát jobb oldali részen forr a víz a bal oldali részen hideg a cső. Nem nyit ki a termosztát.
jan. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!