Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halálos közúti balesetnél...

Halálos közúti balesetnél miért csinál valamelyik család külön emlékhelyet az út mellett?

Figyelt kérdés
Miért nem elég csak a temetői?
jan. 3. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem tudod felfogni? Eleg baj.
jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, ha mindenki csinálna 100 méterenként lenne egy.
jan. 3. 15:36
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Oszt'? Zavar? Útba' van? Nem tudsz tőle az árokba pisálni?

Mi közöd hozzá?

Én sem faggatlak, miért kell egyeseknek baromságokat kérdezni. Te dolgod, csináld.

jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

A meccseken meghalt motorosnak is csináltak, nemsokára rá elgázolták az oda sétáló apóst.

Szóval értem én, hogy semmi közöm hozzá, de nem az út szélén kell emlékezni.

jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp:

- Intő jel lehet másoknak is.

jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert a baleset áldozat ott vesztette életét és nem a temetőben.
jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy vettem észre, hogy főleg azoknál csinálnak ilyen kis mini emlékhelyet pl az út, vagy sín mellett, akiknek a tragédiáját kicsit jobban felkapta a média, vagy mondjuk fiatal volt az illető, vagy sokan ismerték az elhunytat. Meg általában a illető baleseti körülményei nem mindennaposak, és tanulságos lehet más számára. Én két ilyen konkrét helyről tudok kecskeméten. Az egyik, egy zebrán áthaladó fiatal lányt ütött el a busz, ott a zebra mellé a lámpa alá csináltak egy kis emlékhelyet. A másik a vonatsinek mellett van. Az több mint 20 éve ott van. Az eléggé elhíresült eset volt. Ott egy fiatal srácot ütött el a vonat, akit a közeli diszkóból dobtak ki és megverték a biztonsági őrök, majd otthagyták a sineken, vagy sinek mellett.
jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
6-os átgondoltad amit írtál?
jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen még egy fekete ember alakú táblát is kiraktak a halálos baleset helyszínén, "Őt is hazavárták" felirattal és piros repedéssel a fején. Némelyik út tele volt ilyen táblákkal. Ahhoz mit szóltál volna?
jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem. Pláne az ilyen komplexumokat:

[link]

jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!