Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmes, megbízható...

Milyen kényelmes, megbízható autót vegyek 1 millió ft alatt?

Figyelt kérdés

Klíma, elektromos ablak, kényelmes ülés, esetleg tempomat legyen benne. Napi használatra kisebb távokra, havonta párszor hosszabbra is. Megbízható, könnyen szervizelhető technika sem hátrány.

Japán, illetve VW konszern autókban gondolkodom leginkább, de jöhet más bevált autóról is vélemény.



jan. 4. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mindent megkapsz a megbízhatón kívül. Mert egy ilyen autót manapság nem adnak el, gondos gazdák.
jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ennyiért swift van meg ignis.
jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én inkább civicet javaslok esetleg toyota yarist sohaelnemromlos cukker car.

Persze ha normális gazdája volt.

jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Régebbi Avensis, Accord, ilyesmire gondoltam. Félő, hogy hamar elporlad, ha még nem történt meg és kevés is a jó állapotú. Dízel Passatok elvileg jók, csak ott általában kétés az előélet. Ezek szerint nincs kompromisszum mentes megoldás ilyen áron?
jan. 4. 18:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a három paraméterből amit megadtál legalább egyet vegyél el.
jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Amelyik kocsi 20 évesen nem porlad el az már jó. Legyen bármilyen nemzetiségű, inkább a használat helye függő. Ahol jobban sóznak, nagyobb igénybevételnek teszik ki az autókat és alkarészeiket. Nálunk az utak rosszabbak rázósabbak. De ilyen öreg autóknál ez is mindegy. Legyen jól karbantartva és kész. Fő hogy nézesd át előtte, ne sajnálj 10-20e ftot érte. komoly 100e- ftoktól menthet meg.
jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1 millióért manapság nem lehetnek elvárásaid, örülj ha jól működik és nincs elporladva.
jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
63%
Javaslom a Focust. Nem egy "csajozós" autó,felvágni nem lehet vele, de sohasem hagy cserben.
jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Napi kisebb távok" hány km-t jelent jellemzően? Pl milyen messze van a munkahely, ha oda járnál vele?
jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A melós Transporter mellé kellene egy személyautó, hogy ne azzal kelljen járni ügyeket intézni, kirádnulni, stb., illetve nem csak én használnám. Kis táv alatt 5-30 kmt értek.
jan. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!