Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire vállalható autó...

Mennyire vállalható autó huszonévesen a Dacia Duster?

Figyelt kérdés
Egy régi autót szeretnék lecserélni, az ismerettségi körömben mindenki VW konszern autókkal jár, nagyon tetszenek is, de úgy látom elég költséges a fenntartás dízel és benzin fronton egyaránt. Ezért arra gondoltam, abból a pénzből, 3-4 millió forint, vennék egy pár éves szívó benzines Dustert, kevés km-el. Mi a véleményetek, jó döntés?
jan. 6. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ciki.
jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
Én csak azért nem vennék Dustert, mert elég gyengén szerepelt az ütközési teszteken.
jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű választás, magadnam veszel autót nem másnak…
jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vennénk, de nem is nekünk veszed az autód, hanem magadnak, ezt ne feledd. Tehát neked kell tetszenie, te ülsz benne mindennap.
jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha cska közlekedőedény kell és elfogadod hogy a presztízse alulról konvergál a nullához, akkor lehet jó választás. Ettől függetlenül én magamnak nem venném meg, ráadásul használtan ugye egyáltalán nem biztos, hogy oylan olcsó lesz a fenntartás
jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha néha be kell menned rossz utakra, de amúgy hosszabb utazásokhoz nem kell az autó, akkor vállalható.


Ha sokszor mész hosszabb utakat, akkor nem javaslom. A magas építés miatt többet fogyaszt és a kanyarstabilitása is pocsék.

jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki sem fog vele kb foglalkoznia forgalomban, ha betartod a szabályokat, ha meg nem akkor autótípustól független fognak szidni.
jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első autóm egy Swift evo1

Halálra szivattak, még a színe is gáz volt. 20 év és 400e km után még most is napi használatban van.

Szóval ne törődj vele ki mit mond, magadnak vegyél autót.

Bármilyen használt autó lehet zsebbenyúlós, szóval az nem mérvadó.

jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne vállalható?

Első autóm,amit ma is használók a régi családi autónk 2002 suzuki Swift Sedan

( fapad-fapadja)


Apu vásárolt 2016-ban egy suzuki vitarát, és akkor 20 évesen megöröltem a régi swift családi autónkat.


Engem is az audis bmw haverjaim kiröhögtek, de basszus ennek az autónak semmi baja, a mai napig,jön megy teszi a dolgát.


Most apu akar vásárolni idén egy 2019-es Mercedes Benz GLC 220 suv-ot

Úgyhogy majd a vitarát meg öröklöm

jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!