Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Obd scanner hiba?

Obd scanner hiba?

Figyelt kérdés
Már korábban is Obd hibakiolvasót használtam ha valami rendelleneset észleltem az autóimon,viszont a régi kiolvasóm elromlott és vettem egy újat amihez új appot is kellett letöltenem.(Ezen az autón még nem használtam ilyet)Amikor rádugtam az autó obd portjára akkor az alkalmazás kiírta hogy csatlakozás folyamatban a műszarfalon pedig elkezdett minden hibalámpa villogni illetve a km óra és a fordulatszám mérő is fel le ugrált.Ezután kihúztam,azóta semmi hiba többszöri újraindítás után sem.Másnak volt már ilyen esetleg ez normális ellenőrző folyamat vagy inkább ne próbálkoznak vele többször?Köszönöm előre is
jan. 6. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt, gagyi kinai bluetooth obd olvasoval. Meg is ilyedtem, mert utana nem indult az auto. Valamit bekevert az immonak. En nem mertem tobbet hasznalni.
jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha félbeszakítottál valamit, akkor simán lehet, hogy a bóvli kínai megmakkant.

Milyen autó? Ha VAG és jót akarsz magadnak akkor veszel 20-25k-ért egy tört OBD kábelt, és azzal mindent is meg lehet csinálni

jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!