Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van/volt nektek valaha Opel...

Van/volt nektek valaha Opel Astra F autótok?

Figyelt kérdés

Mikori évjáratú volt? Milyen színű? Milyen kivitelű (5 ajtós/sedan/Caravan) ? Milyen motorral szerelt? Ha már nincs nálatok, mi lett a sorsa? Forgalomban van még ma is?


A kérdés apropója: láttam már hasonló kérdést/kérdéseket itt a régi Swiftekről korábban, így most megkérdezem, hogy a másik egykori nagy népautóból, az F Astrából kinek milyen van/volt. :)



jan. 8. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt a családban. Classic volt, az egyik utolsó példány, amit Magyarországon venni lehetett. 5 ajtós, full fapad, csak egy rádió volt benne. 1,4-es benzines, 60 lóerővel.
jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

"A kérdés apropója: láttam már hasonló kérdést/kérdéseket "


Igen, és akkor neked is feltétlenül kikellett írni egy hasonlóan értelmetlen és kivancsiskodó kérdést, csak mert unatkozol? 🤣🤣

jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden magyar családban volt/van legalább egy. Nekünk is volt 2000 környékén, fehér kombi de hogy milyen motorral már nem tudom. El lett adva, további sorsáról nem tudni.
jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első autóm volt. 1997-es, 1.4 8V X14NZ, 4 ajtós, fehér. Egyszerűen kinőttem, ezért eladtam és ismét első autó lett másnak, fiának vásárolta meg egy fickó. Azt tudom hogy abban az évben még leműszakiztatták, azóta nincs róla infóm. Egyik kolléga állítólag látta az úton nem rég.
jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13-14éve az volt az első autóm. 94es bordó 5 ajtós, 1.4 hengerenkénti injektoros motorral. Jszp szerint még van rajta műszaki, de hivatalból ideiglenesen ki van vonva.
jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az f astra elődje volt


E kadett 1.6 benzin 75 ló utáltam, ment a bontóba(Nem most volt)

jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2018 óta van egy 98-as, 1.4-es fehér ferdehátú. Ez az első autóm. Mostanában tervezem lecserélni, mert nyáron lejár róla a műszaki és nem biztos, hogy gazdaságos lenne kasztniztatni. De lehet végül mégis az lesz, mert nincs kedvem autót venni, ismerettségi körben meg nem tudok eladót. Igazából szeretem, mert olcsó hozzá minden, könnyen javítható, az elmúlt közel 6 évben egyszer sem hagyott cserben. Munkába járáshoz pont jó.
jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 éve vettem egyet, 164e Ft-ért. '96-os, sötétkék, 5a, 1,4-es. 9 évig jártunk vele, sok-sok kilométert. Egyszer beletolattak a bal első ajtajába. Biztosító gazdasági totálkárra mérte fel, 165e pénzt fizettek. 20e-ért vettem egy színazonos ajtót a bontóba. Hahun adtam el 9 éve, kereskedő vitte el, 165e-ért. Szerettem, mert a vezérlés csere kivételével mindent meg tudtam rajta csinálni. Egyszer állt meg 3 kilométerre otthontól. A trafója adta meg magát. Egyébként nem volt vele gond.
jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

2007-2012-ig volt apumnak egy piros 1.6 8v kombi

Aztán 2020-ban volt már nekem egy ferdehátú 1.4 8v

Egyik sincs már utakon mind2 utánunk lévő tulaj elbontotta

jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
1.6 benzines automata váltós Caravanom volt. A szerelőm le akart beszélni, azt mondta, unalmas autó. Soha nem kell szerelni, soha nincs baj vele, csak beleül az ember, aztán megy. Igaza lett, soha nem hagyott az út szélén. 2012-ben Németországban már nem akartam átpapírozni, itthon hagytam egyik csemetémnek, aki még tíz évig nyüstölte a pesti forgalomban.
jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!