Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy éri meg jobban, Magyarors...

Hogy éri meg jobban, Magyarországon venni autót vagy pedig külföldön majd azt Magyarországra importálni?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élek, viszont itt nagyon drága az autóbiztosítás + még útadó is van. Így spórolni szeretnék ezzel úgy, hogy magyar rendszámos autót használok.


Viszont fogalmam sincs, hogy milyen a használtautó piac Magyarországon, illetve arról sincs fogalmam, hogy mi a menete egy külföldi autó behozatalának.


Számomra kizárólag csak az a lényeg, hogy olcsóbb legyen. Tehát az anyagiak áll az első helyen, a béjemvékkel való feszítést az instán meghagyom Kolompár Rikárdóéknak.


Olyan 1000-1500 euró közötti összegben vásárolnék. Az nem baj ha 2-3 év múlva szétesik az autó. A legeslegfontosabb, hogy minnél kevesebb pénzt kelljen költeni rá.



jan. 8. 13:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem. Tényleg nem volt még sosem magyar rendszámos autóm és tényleg fogalmam sincs milyen buktatókkal, illetve kb mennyi ideig tart mindent lepapírozni egy kint vett autó esetében ha behozom Magyarországra.


Nyilván a legegyszerűbb az lenne ha Németországban vennék német rendszámos autót magamnak. Viszont ha jól tudom ehhez németországi lakosnak kell lennem, és én meg sosem éltem Németországban.

jan. 9. 01:20
 12/18 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból megnéztem a hasznaltauto.hu-t

Beállítottam a keresést max 600k forintra és szűrőnek, hogy érvényes magyar okmányokkal és műszakival.

Vagy ezer találatot dobott ki.

Nem tudom miről beszéltek, hogy nem kapni ennyiért. Egy rakás autót látok.

jan. 9. 20:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor tiéd a világ, csóró barátom.
jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13


Szóval akkor te sem tudod a választ a kérdésre?

jan. 9. 20:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem. 42.
jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Neked ajánlom inkább ezt a kategóriát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika

jan. 9. 21:37
 17/18 A kérdező kommentje:

#13


Szerintem meg az az iszonyat gáz amit te meg a többi c*gány haverjaid csinálnak. Rögtön az első fizuból BMW-t vesztek kölcsönre, az se zavar titeket ha emiatt éheznek a purdék, a lényeg, hogy a face borítóképeteken ott feszítseket vele, majd utána az első szerviznél meg veszekedtek az autószerelővel mer nem akarja "ajándíkba" pár tízezerrel óccsóbban megcsinálni, és amikor meg elfogy a píz akkor meg ott kuncsorogtok segílykíkért. És az ilyenek miatt mint ti, a németek meg külföldiek lenéznek minket, hogy "ezek is csak a segélyekért jönnek".

Pont nemrég láttam egy posztot egy svájci magyaros csoportban ahol egy "napbarnított" kérdezte meg, hogy megúszhatja-e ha kölcsönre vett autót, majd a "honvágy miatt hazahajtott vele" és megint visszajönne vele Svájcba (segílyekért). Hihetetlen, hogy nektek "nem tavaly lebarnultaknak" ilyen vastag bőr van a képeteken. De a lényeg az volt, hogy a profilképén ott virított a BMW.


Na ez a gáz! Ez az iszonyú ciki!

jan. 15. 01:31
 18/18 anonim válasza:
És ennek mi köze van ahhoz, hogy te autòt akarsz venni?
jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!