Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolásoknál meg szoktátok...

Parkolásoknál meg szoktátok nézni az alábbit az autótok kerekein?

Figyelt kérdés

Olyan autóknál, ahol a gyári dísztárcsán vagy felnin ott van a márka logó. Amikor leparkoltok, ti meg szoktátok nézni, hogy a kerék közepén lévő logó melyik keréken milyen irányba áll?

Tehát pl. Opel esetén a karikában lévő villám vízszintes ahogy a logóban van, vagy most éppen függőleges, vagy ferde valamelyik irányban? Vagy pl. Citroen esetében felfelé áll-e a nyíl, vagy más irányba? Vagy Volkswagen esetén a W merre áll, és még lehetne sorolni...

Szóval a kérdés, ti megnézitek leparkolások után/indulás előtt, hogy melyik keréken hogyan áll a márkajel?



jan. 12. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt nézem, egyenesen álljon a kerék, de ez is túlzás egyesek szerint.
jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Reggeltől estig ezt nézegetem...

Estére van direkt erre a célra van egy led-es fejlámpám...

jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nézem. Most hogy elolvastam ezt a kérdést, rémlik, hogy az alufelni szettemen van logó, de én csak azt nézem meg parkolás után meg indulás előtt, hogy nincs-e leeresztve a gumi.
jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és ha rosszul áll, akkor veszem is elő az emelőt, hogy beállítsam.
jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, egyszerűbb matricákkal megoldani. Tehát beparkoksz. Sikerül ahogy sikerül, majd előveszed ezt a kör alakú matrica készletet és mind a négy kerékre szépen vízszintesen felragasztod. Így már nyugodtan tudsz majd menni ügyet intézni vagy bevásárolni. Régen ez elég sok fejtörést okozott nekem is. Mindig mutogattak mások, hogy nézd már a hülyének, hogy áll a Nissan logó..... Ebből elegem és muszáj volt valami megoldást találni a problémára. A jó hogy ma már bármilyen autósboltban beszerezheted. Igaz drágább, mint ha emelőt használsz, de gyorsabb.
jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, addig tologatom előre hátra az autót, amíg az első kerekeken jól áll, majd megemelem a hátulját és beállítom a hátsókat, kicsit sokáig tart így mindig célba érnem, de hát ez van.
jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BeefEater ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz OCD-s :D
jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet kapni forgósat, ami mindig beáll irányba.

Floating center cap néven találod meg.

jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krwkco ***** válasza:
A Rolls-nál mindig vízszintesen állnak. :-)
jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kivettem a kupakot, így nem aggaszt a dolog.
jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!