Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak egy Yamaha R6...

Első motornak egy Yamaha R6 120le?

Figyelt kérdés

Most csinálom A' motoros jogsit, Suzuki Gladiuson tanulok vezetni.

Nagyon tetszenek a sportmotorok, bár első motornak lehet hogy túlzás. Viszont ha tényleg ésszel használnám és időmet nem sajnálnám, hogy jól megtanuljak motorozni, akkor első motornak egy yamaha r6 nem nagy túlzás?

Több motoros barátom szerint vállalható ha az ember ésszel használja.



jan. 15. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
600-as motor gyerekeknek való.
jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy ésszel megyek! Nézd végig a videót, és gondolkodj el ezen.

https://www.youtube.com/watch?v=qndw6QtCFAw

jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy #2 is írja. Kb 2 hétig fogsz ésszel menni aztán elkap a kísértés, odahúzod neki és az első kanyarban az árokban kötsz ki. Kezdő motornál én max 50-60 lóerőt javaslok.
jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenféle motoros gyakorlat nélkül vágtam neki az korlátlan jogsinak. Első nap már az oktató ráültetett egy 650 ccm-es, 72 lóerős suzukira. Furcsáltam, pedig mondtam neki hogy jó lenne sorjába haladni, de boldogultam vele és a rutin vizsga is sikerült. Tavasszal jön a forgalmi.. majd jó lenne egy motort venni. Ha egy 72 lóerős nakeden tanulok, akkor valóban ennyire öngyilkos választás lenne egy r6? Vélemények alapján úgy érzem, hogy a tanuló motor is túl nagy. Köszönöm a véleményeket, nem okoskodni akarok és meghalni sem :)

jan. 15. 17:10
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én 200 lóerő alatt nem ülök motorra.
jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mire jók az ilyen kommentek??
jan. 15. 18:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Amivel tanítanak vezetni, súlyban és ccm-ben hasonló, egyedül lóerőben kevesebb. Ezért kérdezem.
jan. 15. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
És amikor az lerepülsz 200-zal a szerpentinen a szakadékba, akkor szerinted a súly, a köbcenti, vagy a teljesítmény juttatott oda?
jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Normális, érdemi kommenteket várok, tapasztalt motorosoktól, akik lehetőleg vezettek r6-ot.

Az "úgyis meghalsz és meg is érdemled ha sport motort akarsz.." kommentekre nem vagyok kíváncsi.

Nem egy hülyegyerek vagyok, és racionálisan fogok dönteni, de érdekelnének a az érdemi vélemények. Szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy egy 650-es suzuki nakedhez képest mennyivel "durvább" gép az r6.

Előre is köszönöm az ilyen válaszokat.

jan. 15. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
SOKKAL durvább.
jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!