Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elfogy Ausztriában az 1.9...

Ha elfogy Ausztriában az 1.9 tdi, akkor vajon milyen autókat fognak behozni?

Figyelt kérdés
Tudom, természetesen mást is hoznak be, de azért fogadni mernék, hogy a behozott autók 70%-át ezek teszik ki. Többször jártam mostanában Ausztriában és azt vettem észre hogy már nagyon ritkák ezek a 20 év körüli, tdi-k és már egy csomó elektromos és hibrid is van, dízelt már csak a nagy SUV-okban és a nagy kombikban (A6/5-ös bmw/passat) látni. 4-es golfot talán kettőt ha láttam, ezek például durván eltűntek ott az utakól. Gondolom nyugat európában is hasonló a helyzet. Azonban nálam a marketplace tele van 20 éves A3-assal, 4-es golffal, kizárólag az 1.9tádéval, illetve néha egy-egy JTD alfával. Mindegyikhez oda van írva hogy osztrák okmányokkal, meg kb.400.000 km-rel. Ha szinte már nem is látni ilyeneket, akkor honnan hoznak ennyit? Illetve ha eltűnik az 1.9tdi nyugat európából, akkor vajon mi lesz a sláger?

jan. 15. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Jó kérdés..
jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha elfogy a Golf IV, akkor hozzák majd a Golf V-t. Nem olyan bonyolult ez. Ami ott már nem kell, az megy keletre, így volt, így lesz a jövőben is.


Az meg minden, csak nem mérvadó, hogy te autóztál most 50-100 km-t és nem láttál számodra kielégítő mennyiségű öreg autót. Ennyi erővel kerülsz egyet a belvárosban és kiírod a kérdést, hova hozzák azt a rengeteg öreg dízelt, mert itt nálunk nincs is?

jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Teslákat.
jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha elfogy az 1.9 TDI, akkor lesz 2.0 TDI.
jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!