Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első hátsó lökhárító és két...

Hyron kérdése:

Első hátsó lökhárító és két oldalsó küszöb csere NEM gyári fajtára legális? Illetve nem kell papíroztatni?

Figyelt kérdés
Kocsimra szeretnék más lökhárítókat meg küszöböt, de nem gyáriak hanem tuning boltból lenne. Kötekednének vele? Ültetni nem akarom az autót, a felnik is 18-asok a 16 helyett de arra azt mondták nem fognak szólni. Amin még gondolkoztam, hogy értem hogy nem divat meg nem mindenkinek tetszik de például neon fényt az autó alá rakni mennyire macera? Illetve ha csak parkolóban kapcsolnám be akkor is szólnának érte? A papírozást meg a vizsgát hagyjuk, felnit is lehetne papíroztatni csak kihalok mire egyáltalán végig menne, vizsgára meg van ismerős szóval attól nem tartok.

jan. 17. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem gyári így papírozni kell. Ha nincs beírva a forgalmiba akkor nem legális.

Ettől függetlenül nem hiszem hogy megállítanának miatta. Legfeljebb műszakin kötözködhetnek.

jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

2000es évek hulyegyerek kocsijai amikor megjelent a need for speed underground es a hulyeseg akarattal es penzzel tarsult.

Raktak a fenyt az auto ala a rendőrök meg szedtek ki a forgalomból es minden hetvegen bekerestek rajtuk.

Legnagyobb baromsag a vilagon ami letezik. Volt az utcankban is ilyen body kites gyerek, a lökharitot eleg hamar lenyuzta a tuning küszöböket is es szepen elkezdett rozsdalni a kocsija, volt egy hatalmas szarny is csomagtarton ami letört es ott is rozsdalt a felfüggesztesnel. Ugyh minek ? Feltűnési viszketekseged van ?

jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 veterán vas ***** válasza:
100%
Jobban tudnánk véleményt nyilvánítani -értsd jobban röhögnénk- ha látnánk képeket, hogy milyen autót milyen elemekkel kívánsz "esztétikázni"? 😉
jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom miért probléma az ha van egy elképzelésem a saját kocsim kinézetéről. Pont telibe leszarom, hogy ki nézi meg vagy mit gondol róla Béla az utcán. A kérdés lényege inkább arra irányult, hogy ez mennyire zavarja a hatóságokat, nem téged. :)
jan. 19. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy probléma, de van ebben az országban olyan hogy KRESz, és hogy NKH előírások.(hogy a jó ízlésről már ne is beszéljünk)


Mellesleg igaza van a #2 válaszadónak.😏

jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még mindig csak az elsőnek sikerült választ adnia a kérdésre 😂. Objektív kérdés volt nem azt kérdeztem nektek tetszik-e. Nehezen megy félretenni a személyeskedést úgy látom.
jan. 20. 00:53
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Nem személyeskedtem, hanem azt írtam, hogy KRESz és NKH.

Talán a kettő közül te vagy valamelyik?😂

jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 "Mellesleg igaza van a #2 válaszadónak.😏" Gondolom ez se meríti ki nálad az egyéni vélemény nyilvánítást.
jan. 20. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 illetve #7 vagyok.

Ha jól értem #2 véleménynyilvánítása nem tetszett.

Nekem szimpatikus volt a mondandója és jeleztem, hogy egyetértek vele.

Erre te most rajtam kéred számon hogy ő mit és hogyan közölt?

Nagyon vicces gyerek vagy!


Ja, mégsem.

jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondoltuk, hogy szimpatikus mert mint látom még mindig engem minősítgetsz kínodban, de engedd el ezt a témát szerintem, lapozzál. Találsz még szerintem pár kérdést ahol szubjektívan bele tudsz kötni más ízlésébe és nem kérdésre válaszoló dolgokat leírni. (Szerinted nem vagyok tisztába se a kresszel se az NKH-val ahol kb 2 hónapja vizsgázott a kocsi mivel külföldi volt!?). Nem törvény paragrafust kérdeztem, hanem a való élet tapasztalatait. Az ami le van írva törvénybe ebben az országban sokszor máshogy működik valójában.
jan. 20. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!