Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony nők! Hogy megy/ment...

Alacsony nők! Hogy megy/ment az A kategóriás motoros jogsi letétele?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 160 cm-nél alacsonyobb nőkre, férfiakra, akik A kategóriás jogsit szeretnénk. Én 156 cm magas vagyok és félek hogy nehezen tudok majd korlátan motoros jogsit szerezni, túl nehéz, magas lesz a motor. Azon gondolkodtan jobban megérné e ha inkább A2 vagy akár A1 jogsit szereznék.

jan. 18. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az utcánkban lakott egy alacsony srác aki motorozott. A jogsit letette, szerzett egy fa dobozt rajta kötéllel amit cipelt a csomagtartón és azzal tudott leszállni.
jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem megérés hanem az iskola nem fog tudni olyan motort biztosítani, amiről leér mindkét lábad. Beszélgettem a tanfolyamon egy ilyen alacsony csajjal, és ő is korlátlan A-t szeretett volna, de pont a magassága miatt nem tudta megcsinálni, csak az A2-t.

Esetleg opció lehet a saját motor, ha tudsz venni olyant ami elég alacsony, de minimum 50kW-os a motorja. Múltkor valaki itt írta, hogy nagyrobogóval vizsgázott, bár ott belekerülhet a jogsidba az automata korlátozás.

jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vigyél saját mocit!

A choppereknek alacsonyan van az ülésük, azt javaslom.

Igaz nehezek, de hát egy alap motor sem 100 kg.

jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A chopper nem lenne rossz magasságra, csak éppen nincs meg a kötelező teljesítmény hozzá. 50kW vagyis 68Le a minimum minimum kell lennie a korlátlan A-hoz, így legalább egy 1500-as Suzuki Intrudert kellene vennie.
jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogyan az elborult motor felállításának, úgy a felszállásnak-leszállásnak is megvan a maga technikája. Ami 600-as motorokkal oktatnak, azzal nem kéne problémának lennie ilyen magassággal sem.
jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Igen, csak éppen más a közúti közlekedés, meg más a tanfolyami előírás, ahol pont mivel kezdő a tanuló, ezért neki is nagyobb biztonságérzetet ad, és vizsgán, Stop táblánál meg le kell tenni mindkét lábat, az meg nem megy ha csúszkálnia kell az ülésen.
jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Nem kell letenni vizsgán. Amikor a "manőver" az útszéli megállás, akkor kell néhány vizsgabiztosnál. Én egyszer sem tettem le mindkét lábam sem tanfolyamon, sem vizsgán, azóta sem.
jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 Aztán honnan tudod, hogy nem egy ilyen vizsgabiztost fog ki a kérdező? Sőt az is lehet,hogy az oktató se vállalja be a magassága miatt. Ráadásul rohadtul nem lesz komfortos neki egy magas motor, pláne a tanulóidőszakban, szóval befejezhetnéd már,hogy mindenhova beírkálod,hogy nem számit a magasság! Az élet nem ez a japán baromság amit pár videóban látni,mert van az a magasság amikor már könnyen magáraborítja a gépet.

[link]

jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Mondjuk a videóban levő nőt azért kéne azonnal megbuktatni, mert mégis ki a büdös tököm teszi ki a sztendert úgy, hogy még a motoron ül?
jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Amúgy ezért van rutinon a nyolcas tolás. :) Aki akkor nem borítja magára a gépet, és nem totál béna, az később sem fogja.
jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!