Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Fiat doblo 1.6 cng a...

Van egy Fiat doblo 1.6 cng a kocsi 2006os hidegen nincsen alapjárat a,bármilyen fokozatban 1600-1700 fordulatszámig rángát, a fogyasztás pedig 10 liter ?? Amik cserélve lettek: gyertya,gyujtotrafo gyujtokabel Szivosor tiszta, kompressio 14.5bar

Figyelt kérdés
Mi lehet a hibája a kocsinak ??
jan. 19. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Miert lettek cserelve? Egy onjelolt szaki diagnosztika nelkul a te zsebedre kezdett dolgokat cserelgetni?

Egy egyszeru diag kimutatna barmilyen hibat, legtomegmero, barmilyen fals levego, EGR szelep vezerles. Ne bizd kontarra (barat, apam ismerose, oreg bacsi a garazssoron)!

jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kocsit így vettem hogy tudok róla az előző tulaj szereloje cserélte ezeket

Hibára mivel gazos a reduktort írja

Katalizátor hibat es azt hiszem és lampda szondát ami új

jan. 19. 02:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom elektromos fojtószelep van, lehet annak a potméter-pályája halott.

Hibakódot biztos kidob, ki kellene olvasni, sokat segít.

(öreg bácsi a garázssoron)

te f.sz

jan. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A f*sz vagyok. Pont errol beszeltem, csak talalgatas a tulaj zsebere. Ezt kell elkerulni. Te ertelmisegi.
jan. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsit utána olvastam

Mivel 3 hibám van

Túldúsít

Katalizátor

Lambda szonda

Es a jelek nagyon hasonlítanak a veztengely jeladó hibára az okozhat ilyen hibat ??

jan. 19. 06:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen a ponton bármilyen alkatrészt kell megvenni, az drágább, mint rendesen hibát keresni. Hidd el, egy jól felszerelt műhelyben meg tudják állapítani mi a gond úgy is, hogy nem cserélnek egy alkatrészt sem. Melyik megyében vagy? Hátha tudunk ajánlani szerelőt.
jan. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Zala megye olyan szerelő kellene aki gazos autókkal foglalkozik
jan. 19. 07:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, mennyi pénz el lehet locsolni bizonytalanra, tippre cserélt alkatrészekre, akkor lenne egy javaslatom, de nem fog tetszeni. Rá kéne szánni az időt és pénzt, elvinni például Budapestre az LPG Doktor szervizbe, ott értenek gázhoz is, illetve megvan a tudás és felszerelés a hibalehetőségeket rendesen megvizsgálni, aztán máris nem kell feleslegesen cserélni mindenfélét. Persze több a munkadíj, de megdolgoznak érte, nem lenne hiába kidobva az ablakon.
jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, pontosabban BP mellett Szigetszentmiklóson van a hely.
jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hála istennek az előző tulaj cserélte ezeket szóval én eddig olajat vezerlest csereltem vásárlás után

De köszönöm a választ megkeresem őket

jan. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!