Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett a jó MOL benzinkuta...

Miért lett a jó MOL benzinkutakból Orlen? Mennyire gagyi az Orlen benzinkút?

Figyelt kérdés
A héten lekanyarodtam hogy a megszokott MOL benzinkúton tankoljak benzint. Először azt hittem hogy eltévedtem, de nem, Orlen lett a kedvenc benzinkutamból. Nem bíztam benne mert ilyen nevű benzinkútról sose hallottam még emiatt kihajtottam onnan tankolás nélkül. Nem akartam hogy az autó motorja rossz üzemanyag miatt károsodjon.

jan. 19. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanaz a szállító viszi az üzemanyagot ezután is.
jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az adalék az más lesz már, az adalék a lényeg.
jan. 19. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert rohadt sok pénzt kerestek azzal, hogy eladták őket.
jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Huuuu az ilyen kérdezőt húzzák le a szerelőnél is rendesen 😅😅😅
jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tévedsz utolsó! Azt húzzák le aki bármilyen vacak löttyöt beletölt az autóba, például Spuri adalékot és a hasonlókat. Nem spurit kell tölteni az adalék nélküli benzinhez, hanem olyan benzinkúton tankolni ahol már adalékolva van a benzin. Ezt nem árt megtanulni!
jan. 19. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Más lesz a faszt, beszoptad a reklámokat.

A közép-európai régióban 3 nagy olajipari szereplő van, az osztrák OMV, a lengyel Orlen és a magyar MOL. Mivel az Orlen felvásárolta a lengyel piacon működő kisebb Lotost, így az európai versenyhivatal kötelezte, hogy adja el a lengyel kutak egy részét a MOL-nak, hogy ne kerülhessen monopol helyzetbe Lengyelországban. Cserébe a MOL meg a magyar piacra engedte be az Orlent azzal, hogy itt átadott neki kutakat.

A kutankénti más adagolásból semmi nem igaz Közép-Európában. Van fél tucat tartálypark és mindben ugyanazt a szabványt gyártják. Lehet, hogy a világ nagy olajfinomítói központjaiban, mint a Benelux államok vagy Texas akkora a piaci differenciáltság, hogy vannak eltérések kutanként, de itt nincsenek. Placebó.

jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező! Marad minden a régi csak a MOL logót lecserélték Orlenre és átfestették a kutat.
jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz majd multipontot gyűjteni és talán más ízű lesz a hot dog, amúgy minden ugyanaz marad.
jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki abban hisz hogy jajj micsoda adalékokat adnak az üzemanyaghoz, az se jobb mint a Spurizós stb adalékolósok.
jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Hihetetlen es egyben lesujto, hogy marketinggel, reklammal mennyire el lehet hulyiteni at embereket.
jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!