Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan csináljam meg a hátsó...

Hogyan csináljam meg a hátsó féket egy 210-es babettán?

Figyelt kérdés

Sziasztók! Pár napja kicseréltem a hátsó kereket a 210-es babettámon.

Előtte teljesen jól fogott a hátsó fék, de miközben újra összeraktam valamit valószínűleg rosszul raktam össze, és az óta semennyire nem fog.

Tudnátok segíteni, hogy mi lehet az amit rosszul csinálhattam?



jan. 21. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a pofák vastagok és befeszítenek? vagy a hézagoló távtartókat nem jól tetted vissza? ilyesmik. Nekem nagyon régen volt babim, nem is emléxek rá úgy hogy neked kielégítően tudnék válaszolni, sztem vmi robbantott ábrán nézzél szét mi hogy.
jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, hogy jó legyen.
jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát először is azt kell megnézni hogy miért nem fog.

Miért nem ér össze a pofa a dobbal, ha fékezel akkor mi mozdul és mi nem mozdul.

Lehet utána kell állítani, de sok minden lehet.

jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel kicserélted a hátsókereket, így simán lehet, hogy annak a fékdobja nagyobb, mert esetleg felszabályozták, így a régi kerekedre beállított pofák nem érnek a dobra, szóval állítsd utána.
jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést! nem jól olvastam! látom hogy nem fog! nem pedig beszorul/fog! Azon könnyebb segíteni!
jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!