Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 2 olajgomba vezeték...

Fiat Punto 2 olajgomba vezetékkel együtt lehet kapni az unixban?

Figyelt kérdés

Problémám az, hogy kiszerettem volna cserélni az olajgombát de ahogy kicsavartam és a csatlakozót próbáltam széthúzni/levenni a régi gombáról de kicsúszott a vékony kis vezeték a csatlakozóról. (1 vékony szál vezeték) Tehát gondolom ez biztos, hogy nem normális, hogy csak bele kell nyomni, ez gondolom ki volt szakadva már alapból is aztán csak vissza volt nyomva.

Most már értem ezért volt az, hogy hol világított hol nem az olajnyomás visszajelző. Nem érintkezett normálisan a vezeték a gombával és nem maga a gombával volt a probléma.

Na mindegy, a kérdésem az, hogy lehet-e így kapni az unixban vezetékkel együtt? Vagy ha nem akkor orvosolható valamivel?



jan. 21. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A vezeték nem az olajgomba tartozéka. Veszel hozzá egy megfelelő sarut és kicseréled.
jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sima vékony vezetékről beszélünk, és egy apró pici lyukba (csatlakozó másik végébe) kell bele tenni, mit tegyek oda vagy mit csináljak vele úgy, hogy ne essen szét még véletlenül se.
jan. 21. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha másképp nem megy, menj el egy bontóba és vegyél egy csatlakozót egy darab vezetékkel és úgy cseréld ki.
jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz.


De amúgy… ha nincs benne az olajgomba akkor nem folyamatosan kéne világítania az olajnyomás visszajelzőnek?

jan. 21. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Az valójában egy kapcsoló. Amikor nincs olajnyomás bekapcsolva van, testet (-) ad a vezetéknek és ezzel zárja az áramkört, világít a lámpa. Amikor megjön a nyomás, megszakítja az áramkört és kialszik a lámpa.

Ha lehúzod a vezetéket róla kialszik, ha hozzáérinted a blokkhoz, akkor kigyullad a lámpa.

jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, köszönöm!
jan. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!