Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi célja, értelme van az...

Mi célja, értelme van az autók méretének növekedése?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a cikkről jutott eszembe.


Az utcák mérete nem változik (sőt, a civilizált világban egyes helyeken csökken, lásd biciklisávok, parkok, sétálóutcák). Garázsokból az újépítésűekkel lehet alkalmazkodni, de a régi, Suzuki Marutikra méretezett garázsokat nehéz vagy lehetetlen átalakítani.


Parkolni szintén nehéz, a SUV sofőrök sokszor szándékosan állnak meg bénán, nehogy a szomszédos parkoló autó sofőrje vagy utasa meghúzza a drágaságot... közlekedés során szintén nehezebb manőverezni.


Én csak negatívumokat látok a folyamatban, mi a másik oldal?


jan. 23. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Minden más, amit azok éreznek akiknek pénzük is van ezekre
jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem főleg a profit növelése, mint mindennek manapság. Nagyobb autóért több pénzt lehet elkérni.
jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Úgy értem, vevői oldalról mi értelme 🙂
jan. 23. 14:25
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Kisebbségi komplexus.
jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Van aki ebben érzi biztonságban magát vagy amit a 4-es mond, hogy ebben ő is "nagy" ember érezheti magát, ha már kicsire nőtt. Meg elég sokszor látni, hogy mit összeszenvednek ilyen sofőrök a parkolóba.
jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én sem értem. Anyósom Nissan Qashqai-a például belülről majdnem kisebb, mint a mi kombi Skodánk. Sőt, a csomagtartó biztosan, igazából csak a kasztni batát nagy kívülről és nem igazán értem, mi az értelme ennek.
jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
csatlakozva #2-höz: nagyobb autó, több üzemanyag, hogy az üzemanyag gyártók is nagyobb bevételre tegyenek szert. Más oldalról viszont tény, hogy nagyobb autó nagyobb személyi biztonságot és nagyobb személyes biztonságérzést is jelent még visszafogott, szolid vezetési stílus mellett is.
jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Megalománia, kisebbségi érzés. "Nédd má' a szomszéd mekkora ótót vett, mi vegyünk nagyobbat."

Megveszi németből a nagy autót, aztán gumicserénél a legolcsóbb kínait veszi meg rá és pampog, amikor a biztosítás és minden egyéb jóval drágább rá.

Ez amúgy megfigyelhető az irreális méretű családi házaknál is, amikor 3-4fős család 200nm-en él, aztán a rezsire alig futja.

jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"a SUV sofőrök sokszor szándékosan állnak meg bénán, nehogy a szomszédos parkoló autó sofőrje vagy utasa meghúzza a drágaságot..."

Debil vagy kicsit, ugye...?

jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Neked milyen autód van?
jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!