Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap vettem egy kocsit,...

MrBaranyi91 kérdése:

Tegnap vettem egy kocsit, 1997 F astra eco tec 1.6 benzin. Nagyon jo állapotú, rozsa nincs idős bácsi azért adta el mert már nem hoszabitotak a jogsit. De valamit eszre vettem ma, alapjaraton ha már meleg a motor halvány fehér füst?

Figyelt kérdés
Menet közben nem látom a tukorben hogy nagy füst jonne utánam, de ha megálok a pirosnál, akkor alapjáraton látom hogy van fust mögöttem. Jo húz, 131.281 km van benne , nincs vissza tekergetve tuti. Friss műszakija van egy hete volt. Mi lehet ez? Olaj az egesterben? Vizgőz? Passz balaki tapaszgalt ilyet?
jan. 24. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A te leheleted is látszik 6 fok alatt, ugyanúgy az autóból távozó meleg levegőjé is. Meg minden autó füstöl, ez is fog.
jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani időjarasi viszonyokban ez teljesen jó. Ez nem utal problemara.
jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 30 fokban lenne ugyanez szaraz időben a napon, akkor gyanakodnék hibára.
jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugotam
jan. 24. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

"Tegnap vettem egy kocsit, 1997 F astra eco tec 1.6 benzin"

Sajnálom!

jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább a 16 szelepest vetted? X16XE vagy hasonló motorkóddal? Mert akkor az olajszintre nagyon figyelj, irdatlanul tudja zabálni. Vagy ha még nem, de egyszer nem figyelsz rá, és nincs meg a szint, onnantól lesz olajzabáló.
jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Magyar helyesírási könyvet is vehetnél.
jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!