Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford Mustang Mach-E vagy a...

A Ford Mustang Mach-E vagy a Kia EV6 GT tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
És miért?

jan. 27. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Ford Mustang Mach-E
Kia EV6 GT
2 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

A Mach-E nem Mustang.

Mindkettő bűnronda

jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kia.
jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy előttem írták, a Mach-E-t Mustangnak hívni egy baromság volt a Ford részéről, és nagyon ronda is.

Ha ebből a kettőből kell választani, akkor Kia, de az is ronda kivéve az első lámpákat

jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
El kellene engedni az EV autòkat,mielõtt nagyon belegabalyodnànk. A politika vàlasza,megoldàsa a klìma mizèriàra,de olyan megoldàs,mint a többi. Làtszat. Ellenben jò sokba kerül. Minden èrtelembe.
jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4.


Na és milyen hasonló, de “jobb” autó van szerinted, ami benzines?


Nem ironikusan kérdezem, hanem őszintén érdekel.


Musclecar nekem amúgy sem kéne, 18 éves korom körül már kinőttem, hogy tetszik az a kategória. Egy felnőtt férfi inkább bohócnak, mintsem férfiasnak tűnik általuk…

jan. 28. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
#5: Mert az EV SUV-ban tűnsz szerinted férfinak? Vannak bajok XD
jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6.


Hát akár abban, vagy bármelyik Suzukiban, Toyotában, stb.


Egy musclecar csak a komplexusaidat, meg a kis p*csödet kommunikálja.

jan. 28. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Alfa romeo giulia quadrifoglio. range rover. Az ùj defender is bitang. Szèp,stìlusos mind.V6. V8.A Kia nak is van v6,hàtul hajt autòja. Stinger nèven. Bàrmelyik jobb az àltalad soroltaknàl.
jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Az Alfa romeo giulia quadrifoglio valóban egy 10/10-es autó, nem sok minden tud vele versenyezni…

A belépő modell is megéri az árát, sőt a sima Giulia is, de a fullextrás 40 X milliós is, abszolút.

Az az autó művészet.


A range rover is egy remek autó, tele van úttörő újdonságokkal és remek, szép anyagokból van összerakva, de amúgy meg csak egy elég semmilyen kocka, valamint nem vagyok benne biztos, hogy egy 60-100 milliós autót érdemes példaként hozni, amikor két 30 milliós autóról kérdeznek.


Viszont stringer esetében már nagyon nem ízlés kérdése, hogy jobb e mint a két elektromos. semmiképpen sem jobb autó mint a kérdésben szereplő 2 autó.


Igazából az összes komolyan vehető külföldi autókat értékelő oldal 6-7.5 pont között adott rá, míg mind a Mach-E, mind a EV6 kizárólag 10/9 és 10/10 értékeléseket kapnak, mivel hogy remek, árkategóriájukban már már tökéletes autók.

jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

#5 A hidrogén sokkal jobb lenne, de simán a hibridek is jobbak.


"Musclecar nekem amúgy sem kéne, 18 éves korom körül már kinőttem, hogy tetszik az a kategória. Egy felnőtt férfi inkább bohócnak, mintsem férfiasnak tűnik általuk"

Szerintem a bohóc az, aki megveszi az elektromos suv-t (vagy akármilyen suv-t, mert egy mindenre alkalmatlanok) környezetvédelemre hivatkozva majd utána a szénerőmű által termelt áramot tölti bele xD


"Hát akár abban, vagy bármelyik Suzukiban, Toyotában, stb.

Egy musclecar csak a komplexusaidat, meg a kis p*csödet kommunikálja."

Ez inkább fordítva van, suv-t meg azokat a hatalmas autókat azok veszik, akiknek valamit kompenzálni kell. Mi bajod van a muscle carral? Szerinted mindenki őrült módjára vezet benne? Meg kell mondjam, hogy nem. Mindenki magából indul ki...

jan. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!