Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is van így régi kocsikkal,...

Más is van így régi kocsikkal, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Utóbbi években egyre inkább azt veszem észre, hogy valami módon kötődök a régi járgányokhoz. Leginkább ami legalább 35-40 vagy még több éves. Ez még érthető lenne ha középkorú lennék vagy nagypapa korabeli, de még nem vagyok 30 se. Az újak nem tetszenek igazán, van ami nem rossz, de az kevés, a veterán kocsiknál meg fordítva, abból van kevesebb, ami nem. Nézegettem kocsikat, hogy milyet vegyek. Néztem kicsit korábbi de nem régit, meg viszonylag újat és azt veszem észre hogy pár perc után már megint valami régit nézegetek és azt szeretném elsősorban. Most lehet velem van a gond vagy mi lehet, nem tudom más mennyire volt így.

jan. 21. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Sokunknak tetszenek a régi járművek, de többségünknek nincs felesleges pénze, hogy puszta hobbiból régi járművet vegyen.
jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ez vagyok, imadom a ritka öreg gépeket!
jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én pont így voltam vele. Sosem szerettem az egyenszarokat, amikor most kapsz.


Nekem pl. Scirocco, Corrado, és hasonlók voltak a szép autók. 30 évesen még ilyenem volt, és már akkoriban, vagy 15 éve sem tetszettek ezek az egyterű buborékok. Nekem mind olyan volt mint egy akvárium 4 keréken.


Szóval már akkoris inkább az öreg mustangok, meg a 70-80-as évek autói tetszettek.


Aztán 2000 után valami kezdett elromlani. Pl. azóta a VW csak Golfot csinál. Van sportgolf, kisgolf, kombigolf, platósgolf, terepgolf SUVgolf.


Olyan mintha lenne egy terv, amit csak zoomolnak meg kicsinyítenek.


De még furább, hogy a e-mustang annyiban tér el egy tiguantól, hogy olyan mstangos a hátsó lámpája.


vagy ahogy láttam, a ferrari is egy cx-mazdára rakta rá a jelet?


Szóval meg tudlak érteni.

jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális.
jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek, bár én már 40 vagyok. :) Valahogy fiatalon nem arról álmodtam, hogy felnőttként, amikor már lesz miből autót vennem, akkor olyan kínálat vár majd, ami semmi örömet, izgalmat nem okoz. Nem is volt még 2004-es évjáratnál fiatalabb autóm, és nem tudom, hogy lesz-e, amíg rá nem kényszerítenek.
jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Talán műszaki tekintetben találom őket vonzónak, ott valahogy még sokkal " emberközelibb " a technika, kicsit furán fogalmazva tudod mitől megy, ha gond van egy kis műszaki érzékkel már hozzányúlhatsz és megszerelgetheted magadnak.
jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai autók számomra hányinger, minden értelemben.
jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"a régi jó dolgok".... igen, ez időnként az autóknál is igaz.
jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hintalow ***** válasza:

Èn kb annyira kötődök bármilyen autóhoz, mint a nagyszobai lámpaègőhöz vagy a kulcskampóhoz a bejarat mellett 😅

Szóval èn nem èrtem 🙂

jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel 😊 26/N
ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!