Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maruti nem indul, mi lehet a...

Maruti nem indul, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Minden előjel nélkül, hirtelen, menet közben leállt a motor, azóta egyáltalán nem indul be, behúzásra sem. Indításnál a hangja magasabb a szokásosnál.

Akksi lett cserélve, illetve másik kocsi gond nélkül elindul vele, így az nem lehet gond.

Karburátorba fecskendezve benzint ugyanazt produkálta, emiatt szerintem az AC pumpa sem lehet hibás.


Minden tanácsot előre is köszönök!


jan. 27. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsabban teker mint eddig az általában vezérlés hiba, pl. elszakadhatott a vezérműszíj, ha szíjas. De no para, ezekben nem szokott összeérni a dugattyú a szelepekkel. Viszont szikra nézéssel kezdenék, ad-e szikrát.
jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy akár önindító is lehet, nem húz be a bendix, ezért nem tekeri a motor, csak magában forog.
jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2, ha az önindító nem jó, attól még behúzásra el kellene indulnia, nem?


#1, azt még nem néztem, és nem is gondoltam volna rá.

jan. 27. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Igaz, hülyeség az önindító, inkább vezérlés. Szíjas vagy láncos?
jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyújtás gond. Ezekbe még hagyományos megszakítós, elosztós gyújtás van. Ott lehet valami.
jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezer éves masina.... na emiatt javítani is lehet, de már nagyon öreg szegényke, bármi lehet, piszlicsáré dologra is gyanakodj.
jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Szíjas, de még nem volt alkalmam odáig eljutni, hogy leszedjem a deklit, majd holnap.


#5, Igazad van, elosztós gyújtása van, ami tökéletesen működik.


#6, '96-os :)

jan. 27. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!