Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Regisztrációs matrica cserének...

Regisztrációs matrica cserének mi a menete?

Figyelt kérdés
Most láttam meg, hogy a szélvédőn lévő matricának az egyik sarka le van jőve. Valahogy szedjem le a szélvédőről, ezzel menjek el a kormányablakba és elkezdik legyártani? Ezután a régit tartsam meg és ragasszam vissza addig amig az újat nem kapom meg? Meg legyen nálam az a papír addig, amit a kormányablakban adnak?

máj. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

- Igen, szedd le, mert kell a matrica sorszáma az okmányirodában, plusz add le a régit, nem kell visszaragasztani, valszeg nem is tudnád

- Igen, a papírt tartsd magadnál amíg gyártásban van az új.


De ha nem nagyon feltűnő, akkor nem is biztos, hogy kell vele foglalkozni. (Ha túl sérült a matrica, általában a műszaki vizsgán írják be, hogy cseréltetni kell.)

máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából annyi, hogy a szélső könnyen szakadós részét ami lejött vissza lehet nyomni a szélvédőre, csak nem lesz egyben az egész "kép". Vannak az egészben lyukak. Mintha egy puzzle-n hiányozna pár darab a képből.
máj. 17. 15:44
 3/4 krwkco ***** válasza:
66%
Én nem tölteném az időm hivatalban, hanem belülről felrögzíteném az elvált részt cellux-szal. Aztán ha valakinek nem tetszik, az szól. Nyilván így is látszana, hogy az az autó eredeti matricája.
máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem piszkálnám, ha nem muszáj, mert könnyen tönkremegy, még a szélvédősök is sokat szívnak a matricák miatt. De ne celluxot használj, inkább átlátszó dekorfóliát.
máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!