Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan almera 1.5 Jó választás...

Nissan almera 1.5 Jó választás első autónak 800 ezer körül?

Figyelt kérdés
A konkrét példány amit kinéztem 2004-es 154 000 km-el ( nem tudom, mennyire valós) magánszemélytől 750-ért. Megbízhatóság szempontjából milyen? amiket még nézgettem az chevrolet lacetti meg seat toledo hasonló szívó 100 le körüli motorokkal, az jobb választás lenne? Itt a konkrét hirdetés: [link]

jan. 31. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem, marha gyenge, zabálja az olajat. Ha nem eszi az olajat, akkor akár jó is lehet.
jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát mihez képest gyenge? autópályán lehet vele tartani a 130-140-et? ennyiért erőgépet ami jó nem hiszem, hogy találok
jan. 31. 23:51
 3/22 A kérdező kommentje:
Most nézhetnék még lerugott honda, vw audi bmw stb, de annak mi értelme? eddig egy 1.2-es jazz-t vezettem, igaz csak városba, de így kezdőként megfelelt, igaz pályán már nagyon kevés volt.
jan. 31. 23:53
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
#2 Nagyon hosszú a váltó, olyan 70 lóerőnek ha érződik maximum, akkor sokat mondok, 1200 kghoz azért az nagyon kevés. Dombokon felfele szenved, visszaváltasz akkor is lassul, mint a lada korszakban 😂 Inkább valami suzukit nézz ennyiért. Ezt nehogy megvedd, ez az utolsó korszakban lévő már, ezek mind már félig Renault és az összes zabálja az olajat, ha még nem volt felújítva a motor. Az egyel régebbi asszem N15 azok még rendes japánok voltak, azok jók, viszont az meg már öreg. Suzuki.
jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Hm... Aszondják gyenge, hát akkor még nem vezettetek 1.2-es kalost. Na hát az gyenge... Amúgy az n16 1.5be japán motor van csaxólok. A dci az viszont rönyő. Na meg a váltó is ami valóban g@ci hosszú, de van amikor jó, hogy 100ig is ki lehet huzatni kettesben. Amúgy nekem mindig rendesek karban volt tartva és mindig csak 100as omw t raktam. Nem éreztem, sose gyengének és rengeteg suzukit előztem meg pályán, rendszeresen volt 170el járatva. Igen 300 felett már valóban ette az olajat. De mindig stabilan futott és megbízható volt.
febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Ok, akkor vegyétek, nekem pl. a váltó érzete sokkal jobb egy suzukiban, pedig nem egy kategória. Az Almera 8 litert evett mindig, pedig országúton és autópályán használtam, a suzuki, ami jóval erősebb érzetre is, ugyanott 7 liter mindig. Dombon 4 emberrel nem akart felmenni az Almera, Suzukinál vissza sem kell váltani 4-be, simán felmegy. Amit az Almera előnyére tudok felhozni az a biztonság, mást nem nagyon. Aztán lehet hogy szart fogtam ki Almerából, de mi a garancia, hogy te nem?
febr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg primera 1.6?

Szintén rohadt hosszú váltó van benne de pörgetve szedi azért a lábát.... Igaz akkor igen csak zabál az amúgy sem takarékos motor.

febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
A primerát amúgy is a két literessel érdemes venni.
febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!