Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Würtemberg az lényegében a...

A Würtemberg az lényegében a Bárdi saját márkája?

Figyelt kérdés

Reklámozzák hogy német minőség de lényegében egy német weboldalt nem találni róla csak magyart.

Ez lényegében a Bárdi saját márkája?



febr. 2. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Ugyanaz, mint az A.Z. Meisterizé a Unixnál.

febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen csak az a.z.....
febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy felettem írták. Csak a bolthálózat saját, minőségi német márkának álcázott leányvállalata, ami más márkák leselejtezett hulladékjait vásárolják fel, csomagolják be és adják el a naiv tudatlan palimadaraknak.
febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az is olyan „minőségű“ mint a júniusi á.z. májsztertájl akkor az ellenségeimnek sem kívánom


(Minőségre ez az a cucc amit a netről ridex és egyéb fantázianeveken lehet olcsóér berendelni, csak ez a két bolthálózat kb prémiumáron adja el ezeket a sajátmárkásként)


Én azt vettem észre hogy felénk a szerelők dúrván próbálják mostanában rásózni ezt a két “márkát” a hozzánemértőkre

febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hát a szerelők biztos nem, mi bottal sem piszkáljuk őket.
febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem is általánosiítva értettem, csak a környezetemben figyeltem fel rá


De örülök annak amit írsz

febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az, én sose vennék würtemberg vagy az masterelite olajat.

Ha már fillérbaxás van akkor LIDL-ben lehet w5 olajat kapni az valóban német, pennasoil csinálja csak átcimkézik hogy olcsóban adhassák. Azt is ajánlom meg Parnalub görög olaj is jó az is át van cimkézve Parnasoilról de ugyan az.

Mannol felejtős.

febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!