Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.5 millióért milyen kis...

2.5 millióért milyen kis autót vennétek?

Figyelt kérdés

Amit jelenleg nézegetek az

Honda Jazz 2. generáció

Toyota Yaris 3. generáció bár ebből max 1.0 motor ami játszhat.


Nyilván nem minden az évjárat inkább egy jó kis autót szeretnék.

Előny lenne az automata mert szeretem, de nem feltétel.

4 méternél ne legyen hosszabb az egész autó.

a km többségét városban tölti max évi 1-2 ezer km-t mennék pályán, de igazából elgurulok én 110-120-al is nem akarok a belső királya lenni ennyi pénzért meg nyilván városi autót szeretnék.



febr. 6. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Hyundai i10.
febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Splash vagy Swift se lenne rossz választás. Mindkettőből van automataváltós is.
febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én mint általában a német vonalat mondanám, ez esetben a VW konszernt.


Skoda Fabia, Seat Ibiza, VW Polo, esetleg nagyon szűkösen Audi A1.


Nagyjából ugyanaz a technika, csak ahogy növekvő sorrendben írtam, úgy nő a minőségük és presztízsük is ha ez szempont.

febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jazz 2008-15 közötti generáció,ami pl nekem van jó választás lenne.Én japán párti vagyok.Persze pár dolgot,mint más autó vásárlása előtt meg kell nézni,hogy minden ok legyen.Az előző autóimat,elég sokat kellett szerelnem,de ennél a modellnál ( az én autómnál)már szinte idegesít,hogy nem kell csinálni vele semmit.Épp csak a kötelező szervizeket megcsinálom és kész.Nem rohad stb…Fontos néhány apróság,mint ahogy írtam,többek közt,hogy melyik országból jött be( rozsda veszély),tulajok száma,kondicíó stb…Épp ma ahogy ezt a témakört olvastam találtam a honda adok-veszek csoportban egy 2011 1.2 manuális 54.845km 2.790 m-èrt.2011 10-11 hótól volt facelift váltás,csinosabb szebb lett az eleje.Szerintem ez elég korrekt ár ennyi km-et futott autóèrt.Én az 1.4-est javasolnám,de kezdésnek,és ha a keretösszeg limitált akkor lehet az autómata,és jobb felszerltség már 3 m felett lesz.Egyébként most egy jó ideje jobban felmentek az autó árak ( euró,behozatal stb) miatt.Ahol én vettem azokat is tudnám ajánlani,kimondott jazzekkel foglalkoznak.
febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Csak nem a 17. kerület Jazz Farm?

febr. 10. 02:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ők,igen. Egyébként mások is foglalkoznak jazz eladásokkal,én az előbbit választottam.
febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel.

Nem lett annyira kisautó.

Honda Insight 2010-es vettem.

márc. 8. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az se rossz kis autó.Reméljük bevállik majd.Sok balesetmentes utat!
márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!