Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzines autót vegyek...

Milyen benzines autót vegyek 3 millióért?

Figyelt kérdés
Teljesítményben 200le környékét gondoltam, ha több nem probléma.Az összeg is rugalmas, nyilván ne 5-6milliós autókat ítjatok. 2010 körüli évjáratban. Jöhetnek tippek indoklással hátha több embernek tudtok segíteni!

2023. jún. 7. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Giuliettát néznék, igaz, a 3 milla talán nem lesz elég jelen állás szerint. 1,4-esből a sima gyengébb, így azt csak utólag csipszelést betervezve lenne érdemes megvenni. A Multiair változat jól fogyaszt, gyárilag erősebb, de valamennyi többletköltség, ha a multiair modlult javíttatni kell. Kuplung, váltó egyébként úgy tudom, hogy ugyanaz a 120 és a 170 le változat között. 1,75-ös változat a sportváltozat, nem ültem még benne. Kevés van belőle az országban, de Ausztriában és az olaszoknál sokat látni, külföldi oldalakon biztosan van értelmes kínálat. Esetleg ha csoportban hirdetnek.
2023. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

3 millióért egy alap motoros vagy annál eggyel feljebb lévő kompaktot kapsz ami 2010 körüli és értelmes állapotban van nem hogy 200 lóerőset.Ha nem egy lefingott legalja hulladékot akarsz venni amire még 1-2 milliót rákölthetsz akkor 4-5 millióig gyűjteni kéne.

Pl Golf GTI-ből 4 milliótól kezdődik az értelmes,Civic Type R 4-5 millió.

2023. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett lepontozva a 2-es? Attól hogy a magyar fizu 0, attól még 3.5 milla alatt kajak csak szarokat kapni.
2023. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is 4-5 misi körül nézelődj, ha értelmes autó kell, vagy 1-2 misi között valami olcsón fenntarthatót pl opel astra, ha nem akarsz sokat költeni.
2023. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leon 1.8t.
2023. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2023. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!