Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le egyből a...

Miért fullad le egyből a motor ha sebességbe rakom?

Figyelt kérdés
Adott egy 50-es Generic Trigger ami teljesen szépen indul hidegen-melegen, és pöfög is alapjáraton, de amint sebességbe van rakva egyből lefullad. Az eladó szerint az előző tulaj szétszedte, és rosszul rakhatta össze, illetve kuplung beállítást sem csinált. Érdekelne így láttatlanban a véleményetek ha adott egy fix sztori hogy szét volt szedve a kuplung.

febr. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Szar a kuplung.

Mit lehet ezen még variálni?

febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tervezed megvenni ezt a motort?

Valszeg nem emel ki teljesen a kuplung, állványon forgasd be a kereket majd utána tedd be fokozatba. Ha így nem fullad le akkor egy kuplung cserével/beállítással megúszod.

febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tervezem, igen. Pénteken megyek megnézni aztán megpróbáljuk betolni és úgy ráindítani. Időközben mástól is hallottam a kérdés feltétele óta ezt az ötletet amit te is most írtál. Ha így is lefullad, akkor hagyom a fenébe.
febr. 6. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

2 dolog fordulhat elő, és ezeket magam is megtapasztaltam az Apriliámon. Az első,hogy nem mindegy az olaj. Nem tudom mi lenne a jó bele, de nekem 10W40-est ír a könyv, és hiába kapott drága Motul olajat, ha pár napig állt a motor,akkor összetapadtak a lamellák. Röhely,de a legjobb még mindig a sima motorolaj volt bele ugyanilyen viszkozitással.

A másik dolog,hogy nincs értelme megvenni a tuning lamellaszettet, amiben +1 lamella van. Álltam a lámpánál, és egyszerűen behúzott kuplungnál is fogta a motort,mert ugyan rendesen kiemelt,de mégis volt annyi súrlódás a plusz lamella miatt, hogy lefogta azt. Húznom kellett a gázt,különben lefullad.

febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!