Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fényezés házilag?

Autó fényezés házilag?

Figyelt kérdés
Tudom, ne kövezzetek meg érte,van egy 20 éves skoda fábiám korának megfelelő semmi baja nincs a tető lemez olyan szinten foltos és ki van kopva hogy már fehér, arra gondoltam kimaszkolom fölcsizolom papírral vizesesel is és lefújom kék akril festékkel, mert nem bírom már elviselni hogyan kezdjek neki?
febr. 7. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz szép. Én inkább vennék bontott ugyanilyen színű elemeket, ahol ezt nem lehet, pl. tetőn, ott profin megcsináltatnám. Vagy eladnám és vennék egy szép állapotút.
febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem játszik, de persze azt se akarom hogy utanna felpatanjon meg szar legyen az egész , az a fura hogy jó allapotban van a kaszni mindenhol de olyan mint ha a tetőt direkt szétbarmolták volna
febr. 7. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért pont kék?


Amúgy meg lehet csinálni házilag is, nemnagyon van olyan szükséges szerszám egy fényezéshez amit ne lehetne kapni a kereskedelemben... de ne egy ekkora felületen kezd mert foltos meg szemetes lesz.. NAGYON. :)

Nem árt hozzá egy kis gittelés, mert biztos lesznek apró felületi hibák, és az akril alá alá is kéne fillerezni.. de nem lehetetlen..

febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 Akkor valami ilyesmit csinálnék:

https://www.youtube.com/watch?v=Vaga2RYllvE

febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kék az autó XD
febr. 7. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehér? Lehet hogy csak oxidált a lakkréteg és csak egy alapos polír kellene neki.
febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ha végighúzom az ujjamat kék marad tehat majdnrm az alapózóig le van kopva
febr. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!