Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van lehetőség magyarországon...

Van lehetőség magyarországon motorkerékpárt "raklapon", bontatlanul forgalmazótól vásárolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy veszek egy motort, elmegyek érte és nem a kibontott, felkészített motort hozom el, hanem a dobozában a védőkerettel egy utánfutón, vagy furgonban. Ha igen azesetben jár-e ez a gyártói garancia elvesztésével? Vásárolt már valaki így valaha?

Csak arra gondoltam, hogy mivel autószerelő vagyok, így tök élvezetes lenne így venni a saját következő motoromat.



febr. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Forgalomba helyezés, illetve nullrevízió miatt nem valószínű, illetve úgyis végig kéne menjen rajta ellenőrzésképp mégegyszer... 🤔
febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A garancia biztos,hogy ugorna, hiszen ilyenkor a kereskedő átnéz, beállít rajta minden, és utána ő arra vállal garanciát, hogy üzemképesen adta át. Te meg összerakod,ami igazábol nem sok munka, mert annyira nincsenek darabokban, de mondjuk valami nem jó, akkor hiába mész reklamálni. Én inkább arra szavazok, hogy a kész motorral boldogan hazamotorozom,nem még előbb otthon szórakozzak vele, meg kitudja mikorra kapnék időpontot műszakiztatni ,rendszámot igényelni stb, és tudjuk,hogy mennyire rossz ha ott a motor,de nem mehetünk vele. Keteskedő meg ezeket hamar elintézi. Hagyd rá,és csak élvezd a motorozást.
febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig van ahol házhoz szállítják.
febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem miért nem pár forgalmazót kérdezel meg? Unatkozol...?
febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orange County
febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!