Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 118D 2008 mennyit érhet?

Bmw 118D 2008 mennyit érhet?

Figyelt kérdés
280ezer km, jo allapotu. Neten meg lehetne nezni hasznalt auto oldalakon,de a valosago ez nem egeszen tukrozi
febr. 8. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert az rohadtul a valósagot fogja tükrözni hogy mi it mit mondunk.

1. Nincs kép

2. Az, hogy jó állapotú, önmagában nem jelent semmit

3. Felszereltsége, extrák?


És még lehetne sorolni…

Nem értem hogy voltál képes egy ilyen komolytalan kérdést feltenni, gondolkodni luxus?

febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1-es BMW-ben nagyon tág a felszereltségi szinte közötti rés így nem tudni.

HA valóban jó állapotú (értsd meg lett csinálva rajta a vezérlés csere és csapágyazás) akkor a fapad 1.3-1.5 millió, a fullextra 3.0-3.3 millió. De kétlem hogy fullextra lenne radaros tempomattal meg elektromos sportüléssel például.

febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
74%

Egy 118D még ha univerzum legjobb vétele is lehetne, még BMW-s körökben is a legalapabb dízel motor, ami már sok embernél red flag. Szóval xart sem ér, még full extrázva sem, pláne ennyi idősen és kilométerrel! Így elmondás alapján mint orákulum, ezt dobtam ki neked.


Keress rá a hahun hasonló évjáratú és kilométerű típusokra és ha tényleg nagyon jó akkor lődd be közép árfolyamra, a piac úgyis a helyére tesz, ha túlárazod!

febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Felhuzatják a 20D szintjére és már egy népszerű kocsi. Ugyanaz a motor.
febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. 2ezres motor van benne. Ma elkelt 1.6 millioert es a neten 1.5 millio az elso belole. 😄
febr. 8. 19:26
 6/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

#4

Ugyanaz a motor, persze, hogy felhúzható arra, de a 20D is a legkommerszebb motor, a 18D annyival rosszabb, hogy az még xarabbul is megy, de ettől függetlenül a 20D motoros kocsik sem érnek semmit.


Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt 320D E90-es BMW-m, tele van a piac ilyen kocsikkal.


Oké, hogy jól megy, meg ha M-es motorkódú akkor még jó eséllyel megbízható is, de ha rogyásig van vele a piac, akkor hajadra kenheted ha nem full extrás.

febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

#5

Örülök neki és gratulálok, ha jó üzletet csináltál, annyi infóból amit leírtál azokat írtam, ami a jellemző az ilyen kaliberű BMW-re!

febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Xart se ért,azert kicsit tulzásba estél. 😄 Kedvelik ezeket az autokat,van ra kereslet boven. A kilometer ilyen koru autonal,egyaltalan nem volt sok, es nincs pénze mindenkinek fiatalabb autora.
febr. 8. 19:33
 9/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Most direkt rászűrtem erre az évjáratra és motorra, azért sok embernél elgurult a gyógyszer, 2008-as 118D van még 3 millióért is...


Ha így nézzük akkor a piaci ár közepén adtad el, nem kétlem, hogy van rá kereslet, ezt sosem vitattam.


A 20D BMW motorja mindig is keresett volt, a xart sem ér arra értettem, hogy ilyen motoros autókból pl a 3-as szériából is a coupe ami értéktartó, ahogy az 1-esből is volt coupe ami szintén értéktartó.


Egyébként pedig a piac szállt el, én a 320D-met 2007-es 2021-ben kb 220e km-el, bőr ülés, 1 millós utólagos nagy hifi, gyári bmw navigáció, pajzs rablásgátló, újszerű continental gumi alufelnin téli és nyári is alufelni szett garnitúrával, friss fékek, újszerű kettőstömegű és kuplung adtam el 2 milláért. Annyi, hogy az enyém nem volt fullextrás, és emiatt kb az utólagos extrákat a hajamra kenhettem.

febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most jossz ra arra,hogy a piac elszallt? 2017ben vettem egy audit 2.3 millioert, most ezek az audik, 2.5 milliótól indulnak 7 évvel később😄
febr. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!