Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is szokta nézegetni...

Más is szokta nézegetni utakon, hogy melyik autónál van neki jobb, erősebb gépe?

Figyelt kérdés

Nyilván akik ilyen átlagos autókkal járnak nem azoknak szól a kérdés, hanem akik legalább 250 lóerő feletti nem túl idős jó autókkal.


Igazából az ilyen átlag suzuki, toyota, stb. nem is figyelem mert ott nyilván nem azért veszik, hogy villantsanak vele vagy, hogy nyomják neki.


De mondjuk ha lát az ember ilyen 320D , 320i BMW-ket stb. amiből jampiskodni próbálnak meg fel vannak címkézve, azokon jókat szoktam derülni.


Na meg legalja kategória az ilyen régi lerugott Golfok, stb. felmatricázva..


febr. 9. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A másik kedvencem a mercedes sprinter felmatricázva narancssárga meg ilyen zöldes citromsárgás fényvisszaverővel. Még szirénát is tesz rà a majomja. A "112" felirat nem tudom mit jelent rajta, biztos azt, hogy csak annyival bír menni xddd


Mindenesetre úgy előzök rá, hogy csak egy hangot hall a sofőr, az autómat már nem látja.

febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
84%

Én igazából azon szoktam mosolyogni, mikor csak így krúzolok, és elkezdenek autók izmozni velem.


Tegnap is egy 1 gen Focus tolt, meg próbált erősködni, néha egy kicsit dinamikusabban gyorsítottam, mikor volt egy hosszabb szabad szakasz, de nem előzgettem, meg semmi extrát nem csináltam. Ilyenkor nyilván lemaradt, de ahogy megint torlódás volt, szinte beült a hátsó ülésre a srác autóval együtt.


Ma egy G Astra próbált valami versenyfélére invitálni, én meg eleve xar passzban voltam, nem is akartam erősködni, aztán végül nagy büszkén megelőzött, az 1.4-es szívóbenzinnel.


Egyébként erős autóval,nem hiszem, hogy nagyon bizonygatnod kell, hogy az tud menni. Aki meg ilyenkor izmozik, az gondolom a kocsmában úgy meséli el, mekkora racse volt.

febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Ha országúton csinálja akkor hagyom, hogy megelőzzön ha direkt így tol, stb. aztán ha jön egy körforgalom vagy lassítási pont ahol még mögötte vagyok akkor meg padlógáz és kielőzöm, hogy érezze a súlyát. Legtöbb ezek után csak szimpán tartja a 100-110 tempót mögöttem, de persze akad olyan madár is aki ezek után is megelőz és persze utána beáll ugyanerre a tempóra idővel, de akkor már nem foglalkozok vele mivel nem akarok csekket kapni miatta.


Aztán nyilván volt már olyan alkalom amire nem vagyok büszke, hogy előzött és én is odaléptem aztán csúnyán beégett és inkább visszasorolt mögém..


Még ha ő "haladni" akarna és úgy gondolja, hogy autópálya tempóba vereti neki az országúton akkor megértem, hogy előzget, csak mikor beáll elém ugyanabban a tempóban, néha meg le is lassulva mivel tempomat is ismeretlen fogalom a szutykában akkor végleg nem értem a dolgot.

febr. 9. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nekem egy átlagos Ford Focusom van de szoktam olyat csinálni, hogy valaki mellé beállok piros lámpához és csak azért is direkt jobban kihúzatom, hogy gyorsabban rajtoljak és lehagyjam.


Persze sokszor nem sikerül ez a 100 lóerős vackommal :D

Vagyishát ha nagyon akarnám sikerülne de nem akarom, hogy más nagyon felfigyeljen rám mert azt meg már gáznak érzem amikor megbámulnak az elindulásom miatt.

febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Autópályán szoktam neki nyomni, de ott se verseny céljából.


De az ilyen idiótákat, akik tényleg beleállnak az ember autójába, mert látják sport modell, és mindent megtesznek, hogy most csak azért is valami legyen, ezeket legtöbb esetben hagyom, a francba.


A Focus-os sztorinál is csak azért padlóztam le 1-2 hosszabb szakaszon, hogy érezze, hogy nem azért nem vezetek hülyegyerek módon sok gyalogátkelővel tarkított 2. kerületben, mert nem tudok vezetni, vagy mert nem megy az autó, hanem mert, ez nem az a terep ahol nyomni kell.


Egyébként, régebben, hajlamosabb voltam, ilyen hülyeségekbe belemenni, de egyszer a jelenlegi kocsimmal volt egy olyan szitum amin elgondolkodtam.


Nem lett baj, de nem rajtam múlt!


Azóta az autópályán kívül nem megyek bele a kakaskodásba, de ott se eszetlenül.

febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam,pedig van 2 erős sportautóm is.
febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez valami mikropénisz kompenzáló szokás lehet. Sosem értettem az autóval flexelést. Óvodás korban az autós kártyákkal tovább lép az ember ezen.
febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Milyen autód van? Valami 60 lóerős japán szutyok? Kb.


Az is kompenzáció amikor az ember nem egy 40m2 -s panelban lakik hanem egy 110m2-es családi házban medencével?


Hagyjuk ezeket a hülyeségeket.

febr. 9. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy milyen autóm van, nem kölyök vagyok, hogy ezektől érezzem magam valakinek. 😉
febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól tartok, hogy pszichológusra van szükséged. 🤫
febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!