Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipo 1.4 (benzines) em...

Fiat Tipo 1.4 (benzines) em hátsó kipufogó dobja "kiszakadt", alumíniumból van, megéri javítani vagy inkább vegyek újat?

Figyelt kérdés
Illetve milyen árban van?Mitől mehetett így tönkre?Láttam hogy vannak saválló kipufogódobok,azok tovább bírják?
2010. okt. 24. 14:31
 1/4 lodarazs ***** válasza:
Vegyél újat, de az lemezből van.
2010. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vasalo11 válasza:
Szerintem érdemeseb saválo lemezböl csinálni ha hosszu távban gondolkodsz mert amit boltban veszel lemezböl annak kb 2max 3év az élettartama és nem sokkal olcsobb
2010. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lodarazs ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a gyári is lemezből van. Aluminiumból nem csinálnak kipufogót.
2010. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor ezt vettem a régi helyett,ami szintén kilyukadt,azt mondták alumínium,és javítható.Tehát akkor nem éri meg javítani mert csak tönkremenne hamar?Mitől lyukadhatott ki?(egyébként azon a részen lyukadt ki,ahol a középső dob és a hátsó találkozik)
2010. okt. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!