Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT MK3, 2018-2020 körüli...

Audi TT MK3, 2018-2020 körüli évjáratban, 2.0TFSI motorral, DSG váltóval mennyire problémás a kor átlagához képest?

Figyelt kérdés
Számomra eddig úgy kompletten a Volkswagen-konszernes autók kimaradtak az életemből. Kb semmit nem tudok róluk. Most második autónak egy ilyen jött szóba. Szeretnék valami fürgébb kisautót, amiben viszonylagos kényelemben el is lehet férni. A fogyasztás másodlagos. Milyen választás lenne?
febr. 11. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen vállalható.
febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát viszonylag el lehet férni, akkor TT helyett Golf, Scirocco. Egyébként ezek jók, viszont egy ilyet sem azért vesznek, hogy kíméljék, meg kell nézni alaposan
febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Egyébként ezek jók, viszont egy ilyet sem azért vesznek, hogy kíméljék, meg kell nézni alaposan"

Pont ezért szeretnék ebből valami nem özönvíz előtti öreg, sokat futott, szétberhelt, sokadik tulajos példányt.

"Hát viszonylag el lehet férni..."

Nyilván nem egy bálterem a TT, de egyedül nekem nem tűnik kényelmetlennek. Nem ezzel tervezem átautózni Európát egy seggel. Golfot nem szeretnék, családi autó már van. Meg hurcolkodni sem a TT-vel fogok, nem arra venném. Arra ott a másik. Ahogy írtam a mellé szeretnék második autót. Nem vagyok kimondottan klausztrofóbiás, de egy mx5 például számomra már túlzás, túl szűk. Ehhez képest a TT számomra a minimálisan elfogadható teret bőven megadja.

febr. 11. 14:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Sciroccot is néztem amúgy. De számomra valahogy túl kommersz autónak tűnik. Most a VW fanok biztos felhördülnek, de engem nem igazán fogott meg. Olyan a szememben mint egy Astra GTC.
febr. 11. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: Azon a vélemények nem segítenek, hogy özönvíz előttit veszel-e XD.

Ha az MX5 szűk, akkor menj el kipróbálni egy TT-t mielőtt nagyon belelovalod magad a dologba. A TT-t én nagyon szűknek éreztem belül, azért lett Scirocco.

Ha nem fog meg, azzal nincs semmi gond, de azért kommersznek nevezni szerintem messze túlzás, erősen kilóg a sorból a mai napig, legalább annyira mint egy alap TT. Ráadásul ugye itt már a facelift utáni R-ről beszélünk. De igazából mindegy is, a kettő közül azt kell választani, ami jobban megfog, ez pont az a szint már.


#2

febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ha az MX5 szűk, akkor menj el kipróbálni egy TT-t mielőtt nagyon belelovalod magad a dologba."

Természetesen megtörtént. Különben nem tudtam volna róla véleményt írni. A kérdést inkább a műszaki tartalom, tartósság (minimum 8-10 évre tervezek), típushibák, stb miatt írtam ki. Abban előre nem látok bele.

Köszönöm a válaszaid!

febr. 11. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha próbáűltad már, akkor nincs mit mondani ilyen téren. Ha egyébként megfelel, akkor ezek a 2.0 + DSG-k jó választások, csak meg kell találni a megfelelőt, az nem lesz könnyű úgy, hogy árban is rendben legyen
febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wepa válasza:
Audi Q7 90 fokon jobb keréknél tócsa kifolyik az ősszes hűtővíz !Hidegen nem csinálja csa ahogy melegszik 90 fokra megálók és látom ahogy csurog a főldre a tócsa !Mi lehet a baj ? Kérek segítséget ! Autószerelők nem találják a híbát !
febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!