Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó első kerék csapágyat...

Autó első kerék csapágyat egyben ki lehet venni?

Figyelt kérdés
Otthon cseréltem csapágyat és valószínűleg fordítva raktam be. Az abs lámpa felvillant. Szakember ki tudja venni egyben szerszámmal vagy vennem kell új csapágyat?
febr. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak kicsi az esélye, hogy épségben kijön, a külső belső futógyűrű rajta szokott maradni a tengelyen. És ott van az ABS gyűrű amit szét fog csinálni. A jeladó sértetlenül megúszta a "kalandot"?
febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A jeladó az kicsavarozható volt. Levettem a kerékagyat és abból vertem ki. Utána csavartam vissza a jeladót.
febr. 11. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez sajna tanulópénz, a beszerelés helyes irányára mindig figyelj.

Mivel meg tudod csinálni ess neki újra, én autószerelő vagyok nem vállalnám, pontosabban szemtől-szembe is azt mondanám, hogy a csapágynak valószínűleg annyi.

febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer beszerelték már, akkor nem érdemes újra felhasználni, inkább venni kell újat.
febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elképzelhető, hogy az abs hiba miatt a szervó kormány sem működik? Mert az is elment és a motor is kicsit lomhább. Mai nap kiderítem melyik csapágyat raktam be fordítva. Gondolom, ha a régi csapágy érzékelős felét mellérakom, akkor azt nem írja ki hibának.
febr. 12. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!