Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől mehet tönkre 1-2 hónap...

Mitől mehet tönkre 1-2 hónap után a robogóm hátsó kerék csapágya?

Figyelt kérdés

3. ment most széjjel, és nem tudom mi okozhatja

Ennél a robogónál nem a felni kerékagyában helyezkedik el a csapágy, hanem ebben a konzolban

[link]


Amikor felrakom a kereket a tengelyre, utána rá megy ez a konzol, a legvégén még megy egy távtartó a csapágy és a tengely csavarja közé ami mindig kilazul amikor szétmegy a csapágy.


Amiket használtam eddig SKF, FAG C3 2hrs típusúak lehet hogy gyengék lennének?


2018. okt. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg az Üllői úti(vagy bármelyik)csapágyboltban ilyen méretű japán csapágyat beszerezni. Beszerelés előtt rézpasztát(csak pasztát) nyomj a csapágyba. Ha japánt veszel, és rézpaszázod, akkor örök életű lesz.


Az nem lehet, hogy néhány fok eltérés van az egyen-futástól? mert akkor feszül a csapágyol dalirányban.

2018. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyenes-futástól..
2018. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is feszül valamerre a csapágy és azért megy szét.
2018. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több, mint valószínű feszül a csapágy, vagy rövid a távtartó, és ha lehúzod, a görgőkön feszül az egész.

Nálam pont ez volt, egy Fordnál, az első kerékcsapágynál.

Mondjuk én beleuntam, és a komplett kerékagyat cseréltem.

2018. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!