Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában mozgássérült...

Ausztriában mozgássérült parkolóhelyre állni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap hazafelé jövet megálltam egy kis pihenőre, viszont nem vettem észre, hogy mozgássérült parkolóhelyre álltam. Kb 15-20 percet állt ott az autó. Mikor mentem vissza a kocsihoz, akkor vettem észre, hogy mi is történt. A szélvédőn nem volt semmi bírság, később levélben jöhet? Ha igen, akkor mire számíthatok?

febr. 12. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem amikor megbüntettek akkor hagytak a szélvédőn dokumentációt a dologról. Szerencsére csak 21 euró volt a büntetés. Ez Innsbruckban történt.
febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerencséd volt , osztrákoknál a többi lakos szokta értesíteni a hatóságokat ők most vamzerek vagy csak törvénytisztelők ezt nehéz eldönteni
febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor remélhetőleg nem lesz belőle semmi, köszönöm a válaszokat!
febr. 12. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt semmi cetli akkor nem lesz bünti. Amúgy 25 euro jellemzően a tilosban parkolás.
febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!