Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 7 gen. 1.6i/1.7i...

Honda civic 7 gen. 1.6i/1.7i vagy inkább volkswagen golf 5 1.6 konszern(seat, audi, skoda)?

Figyelt kérdés
1 millió forint alatt melyiket érdemesebb venni? Eddig inkább seat toledokat néztem 1.6-os szívó motorral, de van a hahu-n pár sedan civic is. Melyik a megbízhatóbb?

febr. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Golf V-t 1M alatt elengedném, ott csak értelmes Golf IV van. Honda árakkal nem vagyok tisztában, hahu-n meg tudod nézni, hogy adott modell miylen ársávban megy. Alsó harmadból nem szabad vásárolni
febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Motorikusan nagyon jó a Honda csak sajnos rohad.Ha ezt vàlasztod az 1.6 az jó választás.
febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 Golfok elég problémásak nézz utána.
febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. én pont úgy tudom, hogy az 1.6-os szívóbenzin motorja megbízható, viszont eléggé iszákos, ezen kívül nem nagyon halottam rosszakat, de amúgy inkább seat toledo-t vennék, ami ugye a golf alapjára épül
febr. 14. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!