Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legelőnyösebb...

Melyik lenne a legelőnyösebb választás ? (Autó)

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenleg autó vásárlás előtt állok , amik felmerültek bennem (közepes egyterűek leginkább) volkswagen golf 5 (1.4, 1.6 szívó), golf plus (1.4, 1.6 szívó), toyota auris (1.4, 1.6 szívó) (2007-2009), mindegyikből benzinest néztem alapvetően , mert szerintem évi 10e km és kb 60%-70% városi használat nem igazán indokolja a dízelt. Akiknek esetlegesen van ilyen autójuk mi a véleménye, róla mennyire rohadnak (a jelenlegi autómat ezért kell lecserélnem , mert többe kerül a lakatolás , mint a teljesen rozsdamentes autó ha eladnám.) , milyen fenntartási költségek merülnek fel stb.


Én jelenleg ezek közül a toyota aurist talán jobb választásnak tartom , de esetlegesen más autókra is nyitott vagyok.



febr. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mind csak ne 1.4 legyen
febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Golfból valóban 1.6 inkább, Auris is jó opció, ott nézz utána a motoroknak, volt Toyota benzines, ami nem sikerült olyan jól, mint általában szoktak a Toyota-k
febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezekbol kell valasztani es amugy az allapotuk, futasteljesitmenyuk hasonlo, akkor Toyota.
febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én a Golf 5-re szavaznék mert alapvetően egy nagyon jó autó, de az 1.4-es szívóbenzin lomha dög cserébe sokat eszik és rommá kell pörgetni, hogy megmozduljon komolyabban, az 1,6 annyival jobb, hogy kevésbé lomha dög, de cserébe kb annyit eszik mint ebből az 1.4-es.


Ha mindenképpen szívó akkor VW csoportos autót ilyen méretben, ebből az időszakból benzinest 1.6 alatt ne vegyél.

febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Toyota jobb választás lehet, bár a konkrét típust nem ismerem. Seat Altea-m volt (gyakorlatilag egy Golf Plus). Azért az előző válaszoló által elmondottakat árnyalnám kicsit, az 1.6-os se szaggatja fel az aszfaltot, cserébe a városban nyáron a klíma miatt, télen a hideg miatt simán 10 litert eszik, viszont pályázni szörnyű vele, iszonyat rövid váltó van alatta 4000 felett forog 130-nál. Illetve mivel VW, így 15-20 éves korában már tud azért rohadni a neuralgikus pontokon.
febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok 15 éves golfon kell küszöböt cserélni.
febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!