Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s40, mi lehet a hiba?

Volvo s40, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Volvo S40 2.0D 2005


El indultam haza az autóval, jött egy hiba üzenet (ABS hiba vigye a szervízbe)

Következő hiba üzenet (Fék hiba kérem álljon meg)

És itt már magától szépen meg is állt az autó és nem is indult be. A sarukat le vettem az akkuról és újra próbáltam indítani így sem indult.


El vittük szerelőhöz az autót, másnap hívott a szerelő hogy neki elsőre szépen indult az autó és ment vele egy kört. Most semmilyen hibát nem tapasztal. Mentem az autóért ott már gyújtásnál írta megint a hibát, próbáltuk be indítani de már nem igazán forgatott, nem indult, az ablaktörlők be kapcsoltak.


Akku feltöltötte a szerelő megint megy az autó. Akku cserét ajánlott, ami szerintem is elég valószínű.

De esetleg valaki nem találkozott már ilyen hibával ? Lehet mástól ilyen hiba?


Ami még előszokott fordulni már kb 1 éve hogy esténként vagy akár napközben is be kapcsol a riasztó, nem a szél nem a meleg, nem macska 😃 hanem csak úgy.


Valaki valami ötlet?



febr. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon írd be a Volvo V50/S40/C30 csoportba.

Hihetetlen egyébként, most az akkuról egyértelműen el lehet dönteni hogy jó vagy sem, csak egy műszert rá kellene akasztani. Töltést is egyértelműen lehet mérni. Hibatárolót is ki lehet olvasni, bár ahhoz gyári diag kell. Féket is lehet tesztelni, bár ahhoz is kéne gyári diag. Egy szerelő aki előtt ott van az autó, nem hiszem el, hogy ennyire süket hozzá.

febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Masik akksit bele ideiglenesen. Ha megjavul, hurra, ha nem akkor lehet tovabb keresni. Tapasztalat, hogy random dobott hibaknal gyenge az akksi. Egyebkent az a szerelo, akinek nics diagnosztikaja, hanem talalgat a zsebedre, messze kerulendo.
febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Holnap rá mérek az akkura és a töltésre hogy mi a helyzet, persze ha fog indulni.

Viszont ha ezek jók és az autó jön megy akkor nem tudom merre lehetne tovább keresni a hibát ami csak volt és a semmitől már nincs 😃


A riasztóról valakinek valamilyen tapasztalat?

febr. 15. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyári diag! Azzal tudod a fékrendszer hibáit részletesen kiolvasni.
febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!