Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2105 1500as lada miért kormoló...

2105 1500as lada miért kormolódik a gyertya?

Figyelt kérdés
egy ideig nem használtam az autót (kb. 3 hónap) csak hetente/kéthetente beindítottam 5 percre. egy hete csinált egy olyat hogy beindítottam, 3-4 percig ment szépen, aztán olyan volt mintha egyre kevesebb henger járt volna meg egyre jobban esett a fordulat és leállt. ez után nemtudtam beindítani, úgyhogy kiszedtem a gyertyákat, mind a 4 korom fekete volt, vettem újakat, beszereltem őket, aztán beindítottam a motort és megint 3-4 percig járt szép lassan lefulladt és megint ugyan az a probléma. mi lehet a probléma és hogyan tudnám orvosolni? olyat olvastam hogy túl sok olaj miatt is lehet, de nekem a minimum felett van, úgyhogy azt kétlem. denso w20epru gyertyákat vettem, azt olvastam hogy ez jó hozzá.
febr. 15. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis minek indítgatod be , főleg meg 5 percre.

EZ a lehető legrosszabb amit csinálhatsz.

VAgy ne indítsd be , vagy pedig akkor menj vele egy fél órát .

febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy. a hibáiból tanul az ember
febr. 15. 18:09
 3/5 anonim válasza:
Sokat kap ,sokáig rajt a szivató...stb .Széria motornak nem szabadna ilyen feketének lenni ,beköpni meg aztán főleg.
febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kellet volna kicserélned sem a gyertyát elég megpucolni,és megnézni hol kap sokat .Esetleg még becsöpög a karbiba.De szerintem nálad bezabál hidegen a szivató miatt.Azt is lehet állítani.
febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen! inkább kicseréltem a gyertyákat, mert a hézag is sokkal nagyobb a régieken. meg igazából azzal nem ártok ha újat veszek bele.
febr. 16. 06:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!