Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánszemélytől vásároltam,...

Magánszemélytől vásároltam, utólag derült ki ,hogy hengerfejes az autó, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Utólag derült ki,hogy hengerfejes az autó..nemvettem észre, a tulajdonos meg persze, aztmondta nincs szét a motor, csak gyertyákat, szelepszárszimeringet érdemes cserélni, friss műszakival kínálta, vezérlés cserével.. gondolom ezt bebuktam igaz?

febr. 16. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod bizonyítani, hogy már a vételkor hibás volt, akkor jár kártérítés. Macera, de ha több százezer forintról van szó, talán érdemes belevágni.
febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát 800ezer forint volt..
febr. 16. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mire számítottál 800 ezer forintért?
febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamiért mindig eladják. Hosszú pereskedéssel tudod rendezni, ha ez megéri neked. Ezért kell jó alaposan átvizsgáltatni vétel előtt.
febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#14.35 A javítás költségére utaltam. (14.32 vagyok)
febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Motor csere a garázsban.(nekem ez volt)
febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem bírod behajtani!!!
febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

"szelepszárszimeringet érdemes cserélni"


A szelepszár szimering cseréhez le kell venni a hengerfejet. Ilyenkor pedig értelmes ember csinál egy full hengerfejezést. Ergó azzal, hogy mondta a szelepszár szimeringet, abból már abszolút tudhattad, hogy számolnod kell egy hengerfejezéssel. Ergó, tájékoztatva lettél. Ergó, nincs miért hisztizned.

febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a tünet?
febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ergó, akkor mondta ezt már mikor a nevemen volt az autó, ergó persze már okosabb vagyok utólag…
febr. 16. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!