Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden benzinkúton ingyenes a...

Minden benzinkúton ingyenes a gumi abroncsok fújása?

Figyelt kérdés
febr. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam olyannal sem itthon, sem külföldön olyannal, hogy fizetni kellett volna a gumiabroncsok felfújásáért. Nyilván úgy van kalkulálva az ár, hogy a szerkezet üzemeltetése beleférjen a költségvetésben. Barátokkal bringát is szoktunk felpumpálni, még a shopban sem vásárolunk. Néha akár fél órát is elidőzünk ott, és soha nem jöttek még szólni ezért sem, hogy mégis hogyan képzeljük.
febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyat láttam, amelyiknél ingyenes. Biciklit is ott szoktam felfújni, és semmi egyéb fizetős szolgáltatást nem veszek igénybe. Sosem szóltak érte.
febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Sok-sok éve alföldön bringázva betértem egy kútra felfújni az egyik kereket és bizony fizetős volt.


Ha jól emlékszem 100ft volt a használati díja, de nem fogadta el a kutas srác amikor ki akartam fizetni.


Azóta se találkoztam fizetőssel.

febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én találkoztam fizetős gumifújó és porszívó készülékkel, de tényleg elég ritka.
febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Spanyolországban szinte minden kúton fizetős volt.

Máshol nem találkoztam ilyennel.

febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetos porszivo hol talahato benzinkutakon?
febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeefEater ***** válasza:
Angliában a nagyja fizetős (elfogad bankkártyát).
febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!