Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga hanyadszor...

Forgalmi vizsga hanyadszor sikerült nektek?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit készültetek rá?Tanulas,görcsölés stb

febr. 20. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Forgalmira tanulni? XD

Egyébként harmadszorra. Elsőre borítékolt bukó volt, vagyis valószínűleg nem volt boríték azért volt bukó. Másodszorra magamhoz mérten annyira izgultam, hogy szimplán elbénáztam. Harmadszorra csont nélkül

febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőre sikerült.

Rendes volt a vizsgabiztos, meg is buktathatptt volna... ennyit arról, hogy elsőre úgyis mindenki megbukik, meg borítékot kell adni, stb.

Az tény, hogy a vizsgabiztos személye, és a forgalmi vizsga sem mentes a szerencsefaktortól, és igazából nincs jelentősége, hogy elsőre, másodjára, vagy harmadjára sikerül a forgalmi vizsga.

A harmadik után már érthető, hogy stresszel a vizsgázó, egy plusz egy lehetőség már nem megnyugtató.

Nem egyszerű azt elmagyarázni, hogy a vizsgára készülés része az is, hogy fejben el kell engedni a rágörcsölést, akinek sikerül, sokkal könnyebb a vizsga, feltéve, ha valóban felkészült rá.

Emlékszem nálam is megvolt a görcs, attól a pillanattól, amikor megkaptam a vizsgaidőpontot, és volt hátra kb 2 hét.. most sem tudom hogyan, de ez a vizsga előtt 3 nappal elmúlt, az is lehet, addigra elfáradtam, egy furcsa nyugalom váltotta a görcsösséget, "legrosszabb esetben megbukok, de nem érdekel" érzés

Forgalmi vizsgára a gyakorlásokkal lehet készülni, elméletben nehéz.

Ez nem azt jelenti, hogy nem érdemes elővenni a KRESZ könyvet, de ha még mindig a szabályokat kell tanulni, az nem jó előjel, mert ha a tanuló tudja, hogy még a szabályismerettel is gondjai vannak, arra könnyen rágörcsölhet, ráadásul az elméleten nincs ideje gondolkozni a forgalmi vizsgán, alkalmazni kell az elméleti tudást, amire a vezetés gyakorlásokon volt (vagy nem volt) alkalma.

Az oktatóm úgy fogalmazott, a forgalmi vizsga egy vezetési bemutató, legrosszabb esetben a vizsgabiztos azt fogja mondani, hogy "gyakoroljon még", de ő is tudja, hogy a sikeres forgalmi vizsgához mi az a szint, ami megfelel, és az oktatók sem szeretik, ha megbukik a tanuló.

febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetesen elsőre, 17 éves koromban.

Ez még 34 éve történt. Akkoriban még ez volt a természetes.

A vizsgabiztos lefizetése szóba sem került. Nem is hallottam akkoriban senkitől ilyet.

febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Elsőre, kétszer húszezer.
febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült ahogy legtöbb ismerősömnek is boríték nélkül.
febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem minden elsőre sikerült.

Utána C és majd az E is.

febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem másodjára sikerült, de az már 23 éve volt.


Elsőre a fő bukási okom a gyorshajtás volt, ez azt hiszem mai napig kihat a vezetési stílusomra. :)

febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült a vizsgád?
febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Harmadjára.

-Az elsőn egy rosszindulatú vizsgabiztost kaptam, megbuktatott úgy, hogy csak erősen belemagyarázva voltam szabálytalan.

-A másodikon rosszul voltam (egészségügyileg), teljesen kikerültem a fókuszból és hülyeséget csináltam, bukó nyilván. Itt egyébként egy teljesen normális arc volt a vb.

-A harmadikon egy tündéri hölgy volt a vb, már az első 4 percben levágta hogy van egy némi "nempapírralmegy" rutinom, mégcsak nem is a vizsgaútvonalon mentünk, egész idő alatt beszélgettünk és nulla hibával meglett.

febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!