Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2009-es Ford Fiesta 1.2 vagy...

2009-es Ford Fiesta 1.2 vagy 2010-es Toyota Yaris 1.0 a jobb választás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



febr. 20. 18:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a Fiestának 2 tulaja volt eddíg, a Yarisról nem tudok ilyen infót, mivel a rendszám nem látható...
febr. 20. 18:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fiesta
febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Bár nem értem minek kérdezed meg ezt mindennap... tegnap suzuki splash-t akartál a fiesta mellett. mindenki írta, hogy fiesta...holnap mi jön? fiesta vs opel?
febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
A Fiesta valamiért nem kell senkinek 12 hete... De amúgy egyértelműen japán jobb.
febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

"nem kell senkinek 12 hete"


én voltam ford kereskedésben, ott van, hogy másfél évig vagy tovább is áll egy autó. 12 hét lúdfing.

febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
#5 Azért ez mesél egy-két dolgot a Fordról...
febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Mint például? Most jön, hogy fúú de szar, rohad, nem megy, nem szép, szervizigényes...bla bla bla... de gondolom az audi, bmw, mercedes kereskedések mind üresek :D ja vagy mégsem :D
febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
6# egy idióta 3f szabályos idióta. Mit mesél róla mi, te japo buzzancs?
febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem nincs bajom a japánokkal, de mindig az fikázza a fordot, aki meg egyben sem ült, vagy épp kifogott egy agyonhajtott taligát... az összes generációból volt autóm, nem is egy, főleg focus. sosem volt bajom egyikkel sem. az 1.6 TDCI-m 270 ezer km-rel adtam el hibamentesen. azóta is sajnálom, hogy megváltam tőle.
febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ezt szereti, valaki azt. Nekem az egyszerűség és olcsón fenntarthatóság fontos, ezért én Yarist vennék. Neked lehet hogy a kényelmes futómű, kényelmes ülések a fontosak, akkor megfizeted ennek a felárát fenntartásban. El lehet dönteni ki mit akar.
febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!