Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki kapott már értesítőt a...

Valaki kapott már értesítőt a 2024-es gépjárműadó befizetéséről?

Figyelt kérdés

febr. 20. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Eddig mindig február közepén-végén jött értesítés az ügyfélkaputól. Tavaly pl. 19.-én kaptam.

Idén még egyelőre nem érkezett semmi. Én is várom, mert szeretnék túlleni rajta. Már csak azért is, mert képes lennék elfelejteni ha nem szólnak.

Egyébként úgy emlékszem a kocsi adatai alapján ki lehet számolni mennyi lenne 2024-ben.

Talán mintha már egyszer én is így fizettem volna be, de nem vagyok benne biztos. Mindegy ha nem jön Márciusig, akkor utána járok.

febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 krwkco ***** válasza:
43%
Idén április 15. a határidő, úgyhogy lehet, hogy emiatt az értesítés is később jön. (És akkor egyösszegben kell majd befizetni az egész évit.)
febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%

Igaz, most olvastam utána, tényleg április.

Mondjuk nekem ez jobb is, meg az egy összeget is támogatom.

Ezt így is-úgy is be kell fizetni, feleslegesnek tartottam a két részletet eddig is.

febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező. 28 éves vagyok, és bevallom nekem több időbe tellik online intézni, mint "sorban állni". Mondjuk szeretek oda járni, addig is kimozdulok, kutyát sétáltatok stb. Nem vagyok az online fizetők hőse.
febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%

A legutóbbi autóvásárláskor a biztosítás kötést a neten intéztem.

Egy idegen városban történt, valóban pár percbe került, és biztonságban jöhettem haza.

Aztán a lakhelyemen néhány nap múlva be kellett menni a biztosítóba, mert valami nem találtak rendben.

Egyébként semmi rendellenesség nem volt, de két délelőttöm ráment a sorban állásra, az adatok egyeztetésére illetve a másik városban készült papírok beazonosítására lemásolására.

Végül is minden jó volt de azzal magyarázták hogy "a rendszer mást mutatott" aztán a "mi adatbázisunkkal nem egyezett" és "az ottani kolléga nem úgy értette" majd a végén "úgyis kell egy személyes aláírás".

Elmehet az online ügyintézés a 3.14-csába! 😝

febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy is jobban szeretem a személyes ügyintézést, mert sokkal kevesebb a hibalehetőség.
febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%

A napokban fogják indítani az értesítéseket. Még tesztelik a rendszert, hogy biztosan jól működjön. A fizetési határidő átállás miatt teszik mindezt.

Ha csekken akarod befizetni, akkor kérsz hozzá csekket.

febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Majd akkor fizetek, ha jön a csekk.
febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

"Majd akkor fizetek, ha jön a csekk."

Nem biztos, hogy automatikusan küldenek csekket. Lehet, hogy külön kérni kell, mivel a legyártatása drága, ezért így spórol az állam. Csak annak küld, aki kéri.

febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem foglalkozok vele. Nav-nak kell a pénzt, úgy is küldi a levelet a tartozásról.
márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!