Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 hidegen tobb henger...

Golf 5 hidegen tobb henger kimaradas miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok tanacsot/segitseget szeretnek kerni egy golf 5 2.0 fsirol kocsirol lenne szo, hidegen tobb henger is kihagy az elejen meg csak villogot a check engine mostmar allando eddig 2 szerelohoz is vittem a kocsit az elso tobb hibat is fel sorolt gyertya, trafo, injektor lehet a ludas gyertya es 1db injektor lett cserelve az elso szerelonek nem valt utana vittem a masik szerelohoz o is injektort mondott es vele 3db injektor lett cserelve es sajnos nincs megoldva a problema es attol tartok hogy hiaba lesz trafo gyertya is cserelve nem lesz jo, ha valaki találkozott mar ilyen hiabaval vagy van ezzel tapasztalata megkoszonnem ha leirna (ertelmes valaszokat legyszi)

febr. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Trafó(sortrafó) sok kocsiban tönkre szokott menni.Én arra gondolok.Gyertya,injektor nem hinném.

Ha trafó,csak új,jó minőségűt szabad venni.

febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat mar csak az maradt amit szerelo szerint is ki kell cserelni, el felejtett megemliteni hogy hidegen sem mindig hagy ki tobb henger csak 10/2-3 alkalommal, ma viszem megint a kocsit aztan remelem tenyleg a trafo lesz a ludas
febr. 21. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:

"lehet a ludas" ?????

Mi ez? Találgatás a zsebedre? Olyan helyről menekülj, ahol a szerelő találgat, nem a diagot dugja fel azonnal.

márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még aztán mondja valaki hogy ennek olcsóbb a üzemelése mint a dizelnek.
márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:

Ha már lehet találgatni én is trafóra tippelnék. Azzal kellett volna kezdeni.


Bár egy ismerősöm autójánál szépen kiírta a program, hogy azzal van a baj, mégis előtte szerelőnél volt a kocsi, minden cserélt benne csak a trafót nem. Végül az volt a gond.

márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!