Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem régiben vásároltam egy...

Nem régiben vásároltam egy Ford Focus kombi 2010 1.6tdci 90 le autot és hidegen ingadozik az alapjárat bemelegszik semmi baja tudna esetleg valaki segíteni hol keresem a hibát ?

Figyelt kérdés
febr. 21. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A és Z között bárhol. Ezernyi oka lehet. Szerviz megmondja.
febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig motor cserét ajánlottak Budapesten
febr. 21. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az pont nem opció erre.
febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem de azt mondták kevés a kompresszió de semmi elő jele nincs
febr. 21. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Kifejezetten valószínűtlen, hogy kompresszió produkáljon ilyen jelenséget, de még ha így is van, az akkor is teljesen megállapíthatatlan, hogy motorcsere a megoldás. A kompresszióhiány magasan a legtöbb esetben hengerfejet jelent, gépműhely felújítja, viszlát. Ha nem hengerfej, akkor meg majdnem biztosan dugattyúgyűrű, ami szintén cserélhető.


Tehát egyrészt csak akkor lehet biztosan megmondani, hogy miért nincs kompresszió, ha leveszik a hengerfejet, másrészt pedig akármi is okozza, az felújítható. Ilyenre, főleg így hasraütésre, egyetlen értelmes ember sem ajánlana másik blokkot. Szóval ez vagy márkaszerviz lehetett, mert ők szórakoznak ilyenekkel, hogy rendes diagnosztika és felújítgatás helyett kiajánlanak egy komplett blokkot, vagy ha nem márkaszerviz, akkor meg jókora baleknak néznek téged.

febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerelőnél, normálisnál, nem aki látatlanban motort cserélne
febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy igazad van baleknak gondolnak aki belemegy egy motor cseréber de én nem az az ember vagyok aki elhiszi ezt nekik de én úgy gondolom hogy dugattyúgyűrű javítással lehet megoldóik a probléma
febr. 22. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
nem megy a 3 henger
febr. 23. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!