Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettős állampolgár vagyok,...

Kettős állampolgár vagyok, szerezhetek jogosítványt Magyarországon? Nincs magyar lakcímem. Lakcímkártyámon az áll, hogy külföldi cím.

Figyelt kérdés

febr. 22. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
attól függ melyik az a kettő állampolgárság, mert az nem derül ki. ha kenyai-üzbég, akkor nem, ha magyar-bármi, akkor igen.
febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen magyar!:) Nem kell hozzá Magyarországi lakcím? Kiállítják külföldi lakcímre is?
febr. 22. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
A magyar jogositvänyhoz kell a magyar lakcim. Magyar lakcim nelkül Magyarorszägon nem ervenyes a magyar jogsi, de az eu maradek reszen igen...
febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt csak halkan füznem hozzä, hogy a magyar jogsi az elsö 2 evben csak Magyarorszägon ervenyes... Ha pl eletvitel szerüen Nemetorszägban elsz, de Magyarorszägon csinälod a jogsit, akkor az nemetben ervenytelennek minösül... Es ha elkap a yard, akkor kötelezhetnek a honositäsra ami fäjni fog penzben es idöben is...
febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
#4 Ezt honnan szedted? 18 éves kor alatt nem vezethetsz külföldön, de kezdő jogsival igen.
febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

ma 21:00


ecsak akkor nem vezethet külföldön, ha még nincs 18 éves...

febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es: neked ugye nincs jogosítványod?
febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szintén kettős állampolgár vagyok.


Kell a magyar lakcím.

febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 b1812567 ***** válasza:
Alap szabályként az EU-n belül ott kell a jogsit letenned,ahol élsz (ahol lakcímed van).
febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!