Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Végül mennyibe kerülne kb ?

Végül mennyibe kerülne kb ?

Figyelt kérdés

Én vásároltam egy új nissan Qhasqait, 2023 kiadás. Készletről vásároltam, mivel nem volt kedvem fél évet várni és így nem a legtöbb extrákkal ellátott autót kaptam meg . A lényeg hogy a full extrás autónál van mélynyomó a pótkerék helyén, az enyémben is a hely ki van alakítva viszont nincs benne mélynyomó . Ha utolag szereltetek bele, kb mennyibe fog kerülni ? Egyszerű Bose mélynyomó érdekelne, ami ülés alá vagy a pótkerék helyére beszerelhető. Hangszórókat nem szeretném cserélni.


Helyileg Szombathely / Győr felébe meg nekem .



#Nissan #Qhasqai #N-Connecta
febr. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magadnak szereled, akkor anyag+idő amíg beszereled. Ha nem, akkor ott kell megkérdezni, ahol szereltetni akarod.
febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez logikus. Egy körülbelüli árra lettem volna kiváncsi . Nem mindegy hogy 50/100k között megvan a melynyomo + szerelés vagy több százezret elkérnek .
febr. 24. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Első körben kérdezd meg a szalont, a garanciát illetően mi az álláspontjuk, nehogy meglepetés érjen, aztán ha ott vagy, egyből kérhetsz ajánlatot a gyárira
febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!